bolak

Který dnešní horoskop se k vám nejlépe hodí?

Pomůžete mi potvrdit nebo vyvrátit pravdivost horoskopu?

V diskuzi jsem vám vypsal horoskopy na dnešní den, ale bez uvedených znamení, takže si je prosím pečlivě všechny pročtěte a napište který horoskop (platný pro 6.2.2013) na vás pasuje nejlépe. Já vám pak na konci sdělím která předpověď byly pro které znamení a vy mi obratem napíšete jestli to souhlasilo. Stanete se tak historicky prvními lidmi, kterým se podařilo potvrdit či vyvrátit pravdivost horoskopu.

Nejlepší odpověď
odpomass

Samozřejmě, že všechny popisy můžou sedět ke každému znamení. Na takovém principu se horoskopy tvoří, aby si v nich každý něco našel a nemohl nikoho nařknout z nevěrohodnosti…

Další odpovědi
terry

Kratší verzi jsi nenašel? Než to přelouskám, bude odpoledne.

Funna

jsou to spíše rady jak a co dnes udělat, hodně obecné informace…takže může sedět všechno, nebo nic…a to bez ohledu na znamení..já tam např. mám „Úřední dokumenty vyřiďte s pochopením, zítra budete mít štěstí“…jenže já dneska žádný úřední dokument nevyplňuji, ten jsem vyplňovala včera .-)…tyhle denní horoskopy jsou prostě jen pro pobavení…

huxa

vybíral jsem dle zdraví a erotiky, mno, žádný na mě nepasuje :)

anonym

ja u vseho cetla jenom erotiku .. a vsude se sexuje…!!!
tak mi sem jeste hodte ten trinactej .. ( to je ten pro ty, co uz o sexu jenom ctou ) :((

  • iv-

johana 56

Trefa do černého iv.Vzhledem k tomuto faktu ve všech nabízených možnostech si kako historicky první dovoluji vyvrátit pravdivost horoskopů.

johana 56

Zas blbnu -…si jako…

anonym

:)) je 22.15 … a porad nic .. normalne chodim spat ve 22.00 …, ale dnes jeste vyckavam, jestli nahodou nekdo nezazvoni !!
tak to vypada, ze si " o tom " zase jen neco prectu ! :(
:( -iv-

johana 56

…nechodí,stále nechodí…

bolak

terry: tak čti jen každý druhý písmeno a ušetříš polovinu času

bolak

odpomass: neremcej a vybér :)

bolak

Příznivý osud, vhodné investice, nové možnosti výdělku a touha po vaší fyzické blízkosti, to bude cítit váš partner, tak si to spolu příjemně užijte a neutíkejte před touto možností do samoty!

Vztahy:

Máte široký rozhled, nemusíte působit jen po jednotlivcích.

Peníze:

Můžete nečekaně vyhrát v sázkách nebo v jiné náhodné loterii, štěstěna stojí při vás.

Cestování:

Vydejte se klidně na jakoukoliv cestu, dnes se vám v této oblasti bude dařit.

Práce:

Určitě dojde k vašemu ocenění, tak se nebojte prezentovat sebe.

Erotika:

S projevy citů chvíli vyčkejte, kdy zjistíte, do jaké míry jsou partnerovy návrhy upřímné.

Zdraví:

Cvičení jógy a provádění cviků s rukama vám pomůže.

Vaše okolí a možná i partner, bude tentokrát nervóznější, neklidnější a projev většiny lidí bude ukvapený. Nesnažte se druhé chlácholit, ale spíše pořádně zaměstnat.

Vztahy:

Máte dobré vztahy se ženami a smysl pro humor.

Peníze:

Prozkoumejte, zda to, co vás nadchlo je opravdu pro vás tak výhodné.

Cestování:

Nic důležitého neplánujte. Události se pohrnou i bez vašeho přičinění.

Práce:

Jako šéfové i zprostředko­vatelky práce jste kvalitní.

Erotika:

Vládnoucí energie podporuje podrážděnost a nesmyslné debaty o sexu.

Zdraví:

Měli byste používat nové pomůcky, třeba speciální křesla.

Ne že by se vám teď vedlo kdovíjak skvěle, ale během dnešního dne pocítíte zřetelnou úlevu od předchozího zatížení. Teplo rodinného krbu a domácí pohoda vás drží nad vodou.

Vztahy:

Hodně myslíte na své nejbližší okolí, taky vám asi pomůže.

Peníze:

Udělali jste nějaký výborný obchod a všichni vaši blízcí jsou jím nadšeni.

Cestování:

Až budete mít dobrý dojem z plnosti přírody, pak to zažijete na cestách.

Práce:

Máte v profesionální oblasti problémy, hlavně v průmyslu.

Erotika:

Romantika, zábava a sex – to jsou témata tohoto dne i pozdního večera.

Zdraví:

Dobře si chraňte bederní oblast, protože vám hrozí úraz.

Lehce polevte ve své ctižádosti. Raději věnujte pozornost zkouškám, které vás čekají. Přestaňte být závislí na partnerovi, uvědomte si svou jedinečnost!

Vztahy:

Jste přijímání veřejností, proto využijte své popularity.

Peníze:

Nezapomeňte se o finančních krocích poradit s partnerem či rodinou.

Cestování:

Pokud nemusíte, nevydávejte se na cesty a ani domov neberte jako válečné pole.

Práce:

Bez počítače se neobjedete, večer bez otevřené nálady taky.

Erotika:

Užijte si volných chvil a dopřejte si radost ze života. Potěšit vás může i sex.

Zdraví:

Pobyt v salónu krásy večer vydá za uzdravovací kůry.

Pokud se nebudete zbytečně rozčilovat nad situacemi, které sami nemůžete změnit, a pokud se soustředíte pouze na vaše starosti, budete spokojení a úspěšní.

Vztahy:

Nebojte se pracovat na technicky náročných činnostech, spojených s obchodem nebo výměnou zboží, inovace díky Marsu a Luně dopadne příznivě. Můžou se vám příjemněji utrácet peníze.

Peníze:

Nehledejte pomoc u spolupracovníků, mohou vás zklamat. Nepůjčujte peníze.

Cestování:

Odpoledne si vyjděte do přírody. Půjdete-li s dětmi, nudit se nebudete.

Práce:

V účetní činnosti často nemáte výraznou konkurenci.

Erotika:

Můžete pozvat miláčka do vinárničky a u skleničky připomenout dobu seznámení.

Zdraví:

Nebojte se pracovat na technicky náročných činnostech, spojených s obchodem nebo výměnou zboží, inovace díky Marsu a Luně dopadne příznivě. Můžou se vám příjemněji utrácet peníze.

V tomto období a hlavně dnes byste si měli dát pozor na nachlazení při změnách teplot. Pozor také při nošení těžkých břemen. Upevňujte si cvičením hrudní páteř.

Vztahy:

Musíte mít stabilnější vztahy k osobám opačného pohlaví.

Peníze:

Na nákupy přizvěte svého partnera, nemusíte se bát, peníz máte dost.

Cestování:

Nepodceňujte svého miláčka, on má jistě zajímavé a originální nápady.

Práce:

Jste výkonní a pracovití, ale nejste dostatečně společenští.

Erotika:

Snadno se zamilujete, chcete být však věrní, ale pokud necítíte lásku, najdete si oporu jinde.

Zdraví:

S nataženými svaly na rukou si nechejte poradit v lékárně.

Teď procházíte pracovitým, obětavým, ale i poměrně spokojeným obdobím. Důležité pro vás nyní je vytrvat ve vašich předsevzetích a být soustředění.

Vztahy:

Jste to vy, kdo musí ustupovat a dodržovat partnerská pravidla.

Peníze:

Znáte své hledisko na finance. Jste velmi šetrní a pracovití. Nejen dnes.

Cestování:

Dnešní cesty vás možná příliš nenadchnou, ale ani nezklamou. Jsou neutrální

Práce:

Chybí vám přesnost, ať už se to týká úpravy cizích vlasů či duší.

Erotika:

Dáte v sexu přednost zchudlému intelektuálovi před bohatým hlupákem?

Zdraví:

Máte schopnost léčit, neprojevujte ale sklon uzdravovat sebe sama.

Nepouštějte se nyní spolu s partnerem do žádných komplikovaných projektů a situací. Snažte se vyřídit co možná nejvíce snadnějších záležitostí.

Vztahy:

K sousedům teď máte blízko, proto je chápejte ještě líp.

Peníze:

Peníze pro vás nejsou tak důležité, dokud máte pořádně naditou peněženku.

Cestování:

Vy se dokážete rozhodovat na základě pocitů, zatím, co jiní vychází z logiky.

Práce:

Věnujte se cestám, i kontaktům po telefonu, jde vám to dobře.

Erotika:

Úspěchy a uspokojení ucítíte více než jindy i v milostných záležitostech.

Zdraví:

Máte více myšlenek, které se týkají zdravotnické techniky.

Dobrá kondice a dobré zdraví se odvíjí od zdravého a nefrustrovaného života. To však záleží pouze na tom, jak k situacím, ve kterých jste, přistupujete.

Vztahy:

Máte schopnost lidi vést, nebo jim dominovat.

Peníze:

Jakékoliv větší investice si dopoledne pořádně promyslete. Nebuďte příliš hr.

Cestování:

Pokud vám dá šéf dovolenou, můžete vyrazit na hory, načerpat síly a vylepšit si náladu.

Práce:

Druzí by bez vaší přesnosti a serióznosti mohli těžko vycházet.

Erotika:

Erotická chvilka vám potvrdí, že chcete-li po někom něco, musíte si o to jednoduše říct.

Zdraví:

Kosti v oblasti ramen je potřeba rozpohybovat, tak se snažte.

Právě teď procházíte celkem příznivým obdobím. Radujte se z dobrých časů, ale pozor, mohou přijít i obtížnější období. V těch pak poznáte dobré přátele, na které se můžete spolehnout.

Vztahy:

Buďte pro druhé chápající, čekají od vás oporu.

Peníze:

Bojujete se strachem, že nebudete mít dostatek finančních prostředků.

Cestování:

Pokud cítíte únavu a vyčerpání, nevydávejte se ani na krátké cesty.

Práce:

Úřední dokumenty vyřiďte s pochopením, zítra budete mít štěstí.

Erotika:

Na povrch se dostanou pocity, před kterými jste se úspěšně schovávali.

Zdraví:

Máte problémy s pravidelným pohybem krku, plavejte.

Jestliže váš partner v poslední době prožívá dlouhé, mimořádně příznivé období, je to příležitost i pro zlepšení vaší situace. Radujte se společně s ním a prožijte krásný den.

Vztahy:

Kvalitní postavení můžete mít jednodušším způsobem, než jste se domnívali. Proto se snažte hledat způsob, který vám umožňuje jednat aktivně, Slunce vám přeje. Máte přehled a radost ze života.

Peníze:

Jste v příliš pesimistické náladě, takže ani peníze vás nepozvednou.

Cestování:

Zachovejte klid a nenechte se vyprovokovat k neuváženým krokům.

Práce:

Nepracujete v pohodě, dodržování termínů musí být větší potřebou.

Erotika:

Možná dneska dáte přednost, jen si tak ležet s partnerem v náručí.

Zdraví:

Kvalitní postavení můžete mít jednodušším způsobem, než jste se domnívali. Proto se snažte hledat způsob, který vám umožňuje jednat aktivně, Slunce vám přeje. Máte přehled a radost ze života.

Budete mít pěkné romantické představy a nápady. Budete plni energie a také se vám bude dařit. Nesmíte ale riskovat příliš. Držte se ve své fantazii trošku při zemi.

Vztahy:

Jste víc otevření a uvolnění, chcete dopřávat i druhým.

Peníze:

Odmítáte možnost přijmout více peněz, jste vůči nim uzavření a zatrpklí.

Cestování:

Od schůzky, kterou vám někdo nabídl, si hned příliš mnoho neslibujte.

Práce:

Vybírejte si povolání, kde můžete využít své jazykové znalosti.

Erotika:

Jedná se o váš život a štěstí, rozhodujte se dle svých pocitů i při sexu.

Zdraví:

Přes den musíte bojovat s rýmou, zbavte se jí kloktáním soli.