Tw!st

Který diet shake vybrat jako náhradu večeře, popř někdy obědu ?

Vím že asi mi budete psát že většina diet shaků a protein drinků nejsou na náhradu hlavních jídel což si uvědomuju, nicméně potřebuju do 2 měsíců přeměnit postavu což je těžké ale reálné, tréninkový plán už mám vypracovaný, teď už jen upravit stravu. potřebuju diet shake kterým bych mohl nahradit když už ne oběd tak alespoň večeři… jak už jsem řekl tak u specifikací většině diet drinku je napsáno že se užívá pouze mezi hlavními jídli. doporučil by mi někdo nějaký diet drink kterým lze nahradit pestrou stravu a má nízký příjem tuků, cukrů a sacharidů ? díky.

Nejlepší odpověď
da ny

Odborník Vám upraví i jídelníček, ideálně bez drinků ;)
Řekne Vám: „Z bílých jogurtů zvolte např. Milko Poděbrady (v Kauflandu apod.) má málo tuku a asi 9g bílkovin. Běžné jogurty mají kolem 3, 5g (Holandia Selský, Olma Klasik asi 4,9 g bílkovin“ atp.. Poradí Vám s celou stravou.

Nutridrink Protein z lékárny (např. příchuť lesní ovoce, řádně vychladit a popíjet).
200 ml, 300 kcal.

Další odpovědi
Lamalam

Diet shake, diet drink? Česky by to nešlo?

arygnoc

akékoľvek formovanie tela na základe reklamy a laických názorov (i tzv. výživových poradcov, nábodov z internetu a pod.) je cesta do problémov – to by ste si jedálniček mohol zostaviť i na základe horoskopu.

športové lekárstvo je odvetvie medicíny, ktoré vám fundovane poradí ako s cvičebným plánom tak i s výživou (už to je diletantský prístup – tréningový plán máte a stravovanie nie?)

kontakty: https://www.go­ogle.co.uk/se­arch?q=sportov­ni+lekarstvi&i­e=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=kh2LVfTxLIKi-QH7rYHwBg

;-Q

ReHu

Některé jsou náhradou za 1 hlav. jídlo.
Chceš raději polévku nebo kokteil ?