jirka F

Který den v týdnu máte nejraději?

Já většinou pátek.

Nejlepší odpověď
elkon

F) mám jinou odpověď nebo jiný den v týdnu

Protože jsem v důchodu je mi to jedno.

Další odpovědi
Emefej

F) mám jinou odpověď nebo jiný den v týdnu

viz Elkon

Rokio

E) pátek

Pátek mám ještě raději než sobotu, protože jsou po něm dva dny volna, jedou normálně autobusy a obchody mají běžnou otevírací dobu.

paul1

F) mám jinou odpověď nebo jiný den v týdnu

Mně ty dny nějako splývají. Který den je, to zjišťuji podle programu v TV, nebo také podle dávkovače léků 🙂

zjentek

C) středa

😉😉😉

Filip84

F) mám jinou odpověď nebo jiný den v týdnu

Den, kdy tady nepřijdeš klást své „moudré“ dotazy. A jestli je to ve středu, v ounoru nebo doprava, to mi je úplně a naprosto Wurst. 😎

Jinak ano: drtivá většina lidí má nejraději pátek – hádej proč? Těžký, co, to dá náramnýho myšlení! 🤪😅 A seniorům je to Wurst, protože důchod chodí pokaždé v jiný den! 👌😂😂😂 S výjimkou, samozřejmě, PraSe (pracující senior, PrDuch je už – prý – nekorrektní, víš co! 😂😂😂), ti to mají, jako všichni ostatní.

Takže jsi se dozvěděl, co každý jiný člověk ví. Príma, no! 👌🙄🤪🤓

michalds

E) pátek

Pollon

E) pátek

Filip84

Don Rokio de la Kaufland y Znojmo, presidente del club de autistas de Czecoslovaquia y patrón de los pasos de peatones y controlador de maquina de cafe y bandido de monedas de los carros y el dueño de una tableta plana y lenta: Však ale ty nechodíš, do chráněný dílny, každý den, ne? Tak Ti to může být vcelku jedno, ne? 🤷‍♀️😀

Mi to je taky Wurst, protože ano, někdy mám volno v sobotu a v neděli, ale jindy třeba v outerý. Raději mám volno přes týden, přes weekend má volno hodně lidí, a až tak lidi rád poněkud nemám, no a přes tejden se cokoli lépe vyřizuje.

zjentek

Paule, co polykáš za bobulky? Děkuju.

paul1

Denně Anopyrin (1/2 tabletky) a vitamin C. Každé 3 dny Helicid.

Filip84

paul: To brala bába (a asi i bere – víš co – ona už je jak kojenec, má plenku, no a hlavou už moc nefunguje, teda pokud nemá lepší den, párkrát za rok). na srdce, aspirin ten 100 mg, asi taky 1/2 tbl. No, tak držím palce, ať to srdce co nejdéle vydrží! 😎😀