autacek

Který den nakonec nepřišel o věneček? Pondělí zradilo? Proč? A jak to vlastně celé dopadlo?

„Pondělí má důvod k mlžení, Středa je kráva k nesnesení, Neděle toporná jako trám, osmý den schází nám … Sedmkrát obskurně ohavná a nic moc hrající Ňouma Rampičová v nesporně originální, svižné a akčně našlapané Vě-Fárně s výstižně přeloženým názvem Sedm pičí aneb Kde je, kurva, Pondělí?!.“

https://www.csfd­.cz/film/307898-7-zivotu/prehled/

Odpovědi
zjentek

Ano, verbal- také můj favorit na recenze. Prakticky NIKDY nemine… až na ty čtyři hvězdičky tentokrát! ;)

ODPAD!