annas

Který Čech podle vás přinesl světu něco zásadního? Co to bylo? Omezený výběr jmen.

Nejlepší odpověď
Drap

jiná odpověď

Všichni jmenovaní pčinesli světu zásadní věci, kromě pana Havla . Jeho jméno mi k těm ostatním důstojným pánům nějak nesedí.
Nedokáži určit jednu věc, která by byla svým rozsahem největším přínosem pro svět. Záleželo by na tom, z jakého úhlu pohledu bych to posuzoval

Další odpovědi
ten který je

Otto WIchterle

Otto Wichterle-kontaktní čočky.

anonym

jiná odpověď

Jan Janský a jeho krevní skupiny.

fcoop

jiná odpověď

Je tak trochu degradující a velmi,velmi smutné označit největšího Čecha jako „jinou odpověď“.Co se dá dělat......
Tento gigant, kolos,převyšující všechny a všechno, nikdy nebude zcela pochopen a oceněn.
Genius v něm stále tvořil,i když tělo bylo ležící a spící.
Svítá?
A ne nad Velkou Louží---------ano je to náš Jára Cimerman.

dědapetr

jiná odpověď

Jára Cimrman.

briketka10

jiná odpověď

Jan Werich – český humor..