Avatar uživatele
Rokio

Který byl váš oblíbený minulý život?

Já se musím přiznat, že jsem byl v minulém životě opice. Nicméně mi z předešlého života ve mě něco zůstalo.

Vzpomínáte si na svoje minulé životy? Který byl nejlepší?

Zajímavá 0 před 2209 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Už jsem tady víckrát psal, že jsem reinkarnací svého avatara. Vůbec si na jeho život sice nevzpomínám, ale nějak jsem přesvědčen, že jsem byl Kepler. Možná odtud plyne moje zalíbení v astronomii už od gymnaziálních let, kdy jsem si i sám sestrojil Keplerův dalekohled. Občas mi vstupuje do snů, ale pamatuji si z nich jen to, že mi děsně vadil a škrtil ten jeho krejzlík.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Netuším, ani jeden si nepamatuji

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Vyčkajte času, ako hus klasu. Spomienky na minulosť i budúcnosť vám ozrejmí čas. Až potomci moji odhalia moje dielo o Putovaní časom minulým a Spomienky na časy budúce, zviete, že ten najlepší život bol vždy ten súčasný.
spomínam napríklad na malého Johana (Keplera), čo ako dieťa rád sa brodil v mlákach, naháňal žaby a neskôr nimi strašil rúče devy. no slovom, bol nezbedník a výmyselník čo dosiahol v neskorších rokoch slávy a po smrti „vďačnosti“ školopovinných žiakov pri učení sa jeho zákonov nebeských…

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Kdepak, Rokio, opicí jsi nebyl.
A ani nebudeš…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Aliendrone v minulém životě byl pochopitelně o5 Aliendrone (jak jinak). A když nebyli lidi nebo něco lepšího, pozabíjel spoustu opiček! Šmarjá, že já nesu odpovědnost za tvoji reinkarnaci… OMG!!! ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek