Rokio

Který byl podle vás nejznámější pirát?

Zajímá mě hlavně doba kolonií. Období, kdy Španělé dobývali cizí země a Britové jakbysmet. A mám na mysli opravdové piráty, nikoliv ty z románů.

Odpovědi
led

Známych pirátov bolo viac ale aspoň jeden aj niečo po sebe zanechal:
XVI.storočie
Sir Francis Drake bol anglický korzár
moreplavec, viceadmirál, politik a spolubudovateľ alžbetínskeho Anglicka

agentpv

taky mně napadl Francis Drake, protože jsem jako dítě slepoval model jeho pirátské lodi.