zzzlatokopka

Který blbeček odstranil otázku o vojenské službě???

Budu psát stížnost, a prosím všechny, komu mazání vadí, aby mou stížnost podpořil a stěžoval si na to taky.

Ta otázka byla po právní stránce velice zajímavá.
Doplňuji:
Ta otázka byla vážně dobrá, Drap tam odpověděl docela zajímavě, chtěla jsem to dál rozebrat ale zmizela.-(((

Já už jsem stížnost na info@odpovedi.cz odeslala.

Věřím, že i toto mi mazal brzo smázne, ale nevadí, alespoň ten problém bude mít admin dříve na stole:-)))

Nejlepší odpověď
annas

Nebyla to tato otázka? Okopírovala jsem ji z archivu. Vypadá, že neměla formu otázku. .

Odmítnutí bojovat v případě konfliktu.
Zdravím vás, již delší dobu přemýšlím, zda v případě válečného konfliktu (a mobilizace/ohrožení státu – neznám …

https://www.go­ogle.cz/search?q=ma­ly_vlk+site:od­povedi.cz&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&e­i=8NvcVLjmPMTu­UsKFhIAD

Viz odpověď admina:.

Váš příspěvek porušoval pravidla serveru – do pole pro otázku musí být vložena otázka. Po úpravě administrátorem byl příspěvek na server navrácen.

Pokud se chcete vyvarovat mizení otázek, prostudujte prosím, pravidla serveru a nápovědu.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ktery-krypl-me-smazal-otazku-o-graf-karte

--

Odpovědi.cz

Vaše otázka byla položena v rozporu z pravidly serveru. Do pole pro otázku je nutno vložit otázku – tázací větu zakončenou otazníkem.

Příspěvky, kde je namísto otázky jiné sdělení, jsou uživateli s příslušnými oprávněními nahlášeny (na serveru skryty) a poté administrátorem upraveny do požadovaného tvaru nebo (pokud se jedná o opakované porušení pravidel) ze serveru odstraněny.

Toto pravidlo zajišťuje udržení přehlednosti a snazší orientaci v seznamu otázek.

Vaše předchozí otázka byla administrátorem upravena a na server navrácena.

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-jste-mi-vymazali-otazku-ktera-byla-spravne-napsana

Další odpovědi
JájsemRaibek

Jak jistě víte, otázka začíná velkým písmenem a je zakončena otazníkem. Otazník vypadá takto: ?. Mezi větou a otazníkem se mezera nedělá, otázka se zakončuje jedním a nikoli dvěma a více otazníky.
Nicméně nevidím důvod, proč pouze při neexistenci otazníku na konci otázky jsou otázky mazány. Absolutně nevidím žádné opodstatnění v tom, co uvádějí odpovědi.cz, že cituji: „Toto pravidlo zajišťuje udržení přehlednosti a snazší orientaci v seznamu otázek.“, jelikož vyhledávač otázek tzv. vyhledává již po prvním napsaném slově a ukončující otazník na vyhledávání nemá žádný vliv.
Dle mého názoru je to jen něčí nadřazenost, že může otázku skrýt a zbytečná práce pro administrátora serveru. Administrátor může otázku bez otazníku editovat i pokud není smazána.

johana 56

Ke stížnosti se připojím.
Jedinou možností je zveřejnění jména při nahlášení nebo skrytí příspěvku jiného uživatele,mnohými navrhována.Zatím byly všechny pokusy marné,zůstává jen podezírání kdo,kdy, komu a proč…
Nesprávně položených příspěvků,(ne)o­tázek a (ne)odpovědí se najde v archivu hodně.Takže tento důvod pro odstranění.zřejmě neplatí vždy.
Nejlepším řešením by bylo zrušení bodů.Místo palců nebo hvězdiček jen ano -děkuji,užitečné, a ne -špatně,nesouhlasím.

maly_vlk

Tak by mě to zajímalo (mimochodem já jsem ten tazatel). Hlavně tedy důvod odstranění.

anonym

Já bych tě to naspal,ale ty by ho neměla pak ráda.
Doplňuji:
připojím se též je stížnosti,mě otázku smazali včera bezdůvodně,

gecco

Rozhodně takovou stížnost podpořím – až příliš často mizí otázky z pro mne naprosto neznámých důvodů…
Připiš můj podpis, prosím, pod tu žádost – důkazem je tento příspěvek.
😉
´Hodím´ ti jej i do pošty – kdyby náhodou tady měl tendenci zmizet…
😉

Agneta

Když budou mizet otázky, tak to tu bude chudé a nezajímavé. Když takový mazal tedy něco smaže, tak by měl aspoň na druhé straně něco nabídnout, aby byl věrohodný…:D

Drap

Odpovídal jsem na ni. Ano i u nás je to možné.

Mirdas

Samozřejmě se připojuji.
Spíše by se admin měl zabývat těma kteří nejsou schopni odpovídat na dotazy a jen provokují, urážejí a nebo jsou zcela mimo.

Navrhuji zda někdo bude chtít vymazat jakoukoliv otázku může podat návrh. Dotaz ovšem zůstává dokud se ze stejného důvodu nepřipojí alespoň deset zdejších kolegů.
Zda se tak nestane, těm co smazání podporovali bude umazáno sto bodů!

A teď notoričtí mazalové do mne.

Pepa25

Otázky se tu mažou, ale spam od „slečny Lillya“ tu visí už týden …
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/57999

zzzlatokopka

mirdas super nápad pokutovat body .-)

annas

Johana má pravdu.

Samozřejmě nahlášení je jedna věc, konečné slovo má admin. ,Jenže pravidlo by mělo platit vždy a všude.

johana 56

Přesně tak,vše je o lidech a přístupu.
V podstatě souhlasím s názorem tazatelky „Když je téma zajímavé odpovídám a je mi vcelku šumava jak je otázka položena, já si toho, že tam nemá otázník ani nevšimla“(se svými chybami jsem adept na nedostatečnou :)).Někdo se zeptat neumí,jiný se bojí reakci,další už se raději neobjeví. Neberu urážky a vulgaritu.
Právě skutečnost,že vadí jen některé příspěvky,poukazuje na to,že „škodná v revíru“ jedná vědomě s úmyslem poškozovat ostatní.

gecco

johana 56 → naprostý souhlas…
😉

johana 56

gecco. děkuji..

annas

Blbě jsem formulovala … myslela jsem pro všechny „neotázky i neodpovědi“ stejně . Mizí jen některé.

Body – také se řešily, objevily se různé návrhy … Myslím si, že se střídají i admini a každý má jiný přístup.

annas

Já jsem přestala na tzv. „neotázky“ odpovídat. Několikrát se mně stalo, že jsem odesílala odpověď a objevil se červený nápis Otázka odstraněna. Stává se i to, že otázky jsou skryté neoprávněně. Admin některé opraví, vrátí, ale na původní místo.

zzzlatokopka

Tak to budeme zachvíli odpovídat jen na domácí úkoly:-(((

Když je téma zajímavé odpovídám a je mi vcelku šumava jak je otázka položena, já si toho, že tam nemá otázník ani nevšimla:-)))

Je škoda, že si své odpovědi musela skrz mazala omezit, zrovna ty tvoje mívají vysokou kvalitu.

JájsemRaibek

Pokutovat body? To už se zde řešilo kdysi a stejně se nic nevyřešilo.