dust8

Který bezplatný antivir bez zkušební licence nemá svou funkčností konkurenci či vychází nejlépe z hlediska kvality?

Odpovědi
Kepler

Mohu zodpovědně prohlásit, že žádný bezplatný antivir nefunguje moc dobře. Vyzkoušel jsem jich několik a viry pronikaly do PC vesele dál, i když některé byly zachyceny.

anonym

žádný antivir není stoprocentní. Zda je placený či komerční na to nemá téměř žádný vliv, tak či onak je antivir z velké části jen placebo které z 99% případnů chrání jen proti hrozbám které jsou už dávno minulostí, ty nové, nebo ty které se teprve chystají naopak znát ani nemohou.

Petr1491

Ahoj, osobně jsem testoval 5 nejpopulárnějších antivirů. Na výsledky testů se můžeš podívat zde: https://www.tes­tado.cz/nejlep­si-antiviry/
Najdeš tam také informace, jak antivir vybrat a podle čeho – pro případ, že by ti ani jeden nevyhovoval.
Antivir důležitý určitě je, na stejné úrovni je ale důležité i tvé chování: na co klikáš, co stahuješ, co otevíráš atp…

ivzez

Podle mne vychází nejlépe Avira.
Má jen jednu nevýhodu → není v češtině.

Ale, jak napsali Kepler a ge0rge, žádný antivir
není stoprocentní (platí i pro komerční verze).

Je to tím, že ti, kdo všelijakou „havěť vymýšlejí,
jsou a budou vždycky o krůček napřed.