Avatar uživatele
Kepler

Který avatar ze zdejších účastníků se vám nejvíc líbí a proč?

Co si myslíte o těch, kteří svůj avatar často mění?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, Rokio před 1521 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Rokio

Mně se líbí nejvíce avatary uživatelů Mc Merkurion a zjentek. Když vidím jejich profil, tak mi připadá, že mluvím se psy a psi mi přijdou k sežrání.

Stejně tak je to u tebe, Keplere. Připadám si, jako kdybych odpovídal moudrému učencovi.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bobek 2

Tak samozřejmě že ten tvůj je nejlepší – z těch, co tu vídám nejčastěji. Je skoro jako videotelefon – přesně vidím, s kým mluvím a jak se tváříš. Ale i ostatní si určitě vybrali takové avatary, aby se za nimi cítili dobře, aby se cítili sví, a aby tu vypadali tak, jak chtějí být ostatními viděni.

O těch, kdo svůj avatar často mění, si myslím, že jsou kreativní a že jim záleží na tom, jak se prezentují, a jsou ochotni tomu věnovat nějaké úsilí. Jsou jako člověk, který si na sebe bere každý den jiné tričko nebo jiné šaty. Jako časopis, který má každý měsíc jinou titulní stránku. Jako člověk, který se netváří pořád stejně. Jako ti, kteří ti pod vánoční stromek nedávají každý rok to samé.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zbyndo

Ten môj,nie zo samoľúbosti,ale je to môj milovaný psík, keď som si ho volil,tak nastále,v tomto som rozhodný raz a navždy, kiežby to platilo aj o iných veciach,v ktorých často mením,ako niektorí užívatelia svojho avatara

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

On je možná trochu průšvih, že kdyby někdy byl nějakej sraz Odpovědí, tak si všechny budu představovat podle avataru a budu pak strašně zklamaná, že vypadají jinak :)
A protože se mi líbí tvůj, tak si tě představuju přesně takhle!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Zbyndo mně tu odpověď (i s těma psími avatary) vytáhl přímo z tlamy. D;

Upravil/a: zjentek

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Tak jen namátkou:
Vědci: Kepler, Klaproth
Květiny: terry, johana 56
Smích: jirka F
🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zjentek

Jinak mně se nejvíc líbil avatar uživatele https://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/61633 ,protože k tomuto uživateli pasoval jak zadek na hrnec.

před 1516 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Bobek: nechtěl jsem číst, že ten můj je nejlepší, ale když to píšeš…:-)) Je tu spousta výstižnějších. Nechci nikoho vyzdvihovat, ale takový aliendrone, to je fakt nukleární expoze 🙂

před 1521 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bobek 2

Tak mně tady zase tolik lidí ještě neutkvělo – takže jsem vybíral z těch pěti či kolika lidí, co se tu motají denně.

před 1521 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Díky Rokio, ale moudrý učenec nejsem, i když bych jím být chtěl. Ale to bych musel žít ještě 100 dalších let a mít lepší HW v hlavě 🙂

před 1521 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
nyjono

Keplere, v hlavě je nejlepší HW co zatím existuje. Jen ještě nevíme, jak ho více využít 🙂

před 1521 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jo, to je pravda. Proto pořád existují ty lidské průsery.

před 1521 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
zjentek

A taky je to důvod, proč nás zřejmě brzy ovládne umělá inteligence.

před 1521 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek