postcd

Který automobil i bazarový je nejtrvanlivější podle vás?

který osobní auto podle vás v praxi obvykle vyžaduje nejméně servisních zásahů (výdej peněz za servis) při údržbě doporučené výrobcem, které jsou kvalitní nerozbíjivé, nejméně se opotřebovávající modely, které se ještě vyplatí koupit i ve spolehlivém bazaru (aaa auto, auto esa..) v dobré kvalitě

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud jde o auto – neporadím ti (nepíšeš ani k čemu bys je potřeboval)…
Ale pokud považuješ AAA či ESA za „spolehlivý autobazar“, jsi hodně naivní a vřele ti doporučuju si ke koupi auta vzít odborníka a auto, o něž budeš mít zájem, si PŘED KOUPÍ, prověř nejen u Cebie ( http://www.cebia.cz – cena není zase tak hrozná), ale i prohlídkou v nezávislém autorizovaném servisu…!

Další odpovědi
zzzzz

V aaa a esa bych si nekoupila ani koloběžku:-)))

Nejde moc o značku, jde o štěstí a o to jak se předešlý majitel o auto staral.

Vyplatí se Škodovky, mají levné díly. Nevyplatí se japonské auta:-((
Doplňuji:
Spíš se vyplatí tzv. tříletá auta, ty z operačního leasingu:-)

da ny

Áčka mají obecně špatnou pověst. Kamarádka s nimi má velmi dobrou zkušenost.
Pořídili Forda Fokuse, ještě se neohřál – 3 dny (prodejcel byl v tísni) za 200 tisíc a po 2 letech (7/2014) vykoupili zpět za 160. Bez problémů, pomohli, zařídili vše.
Ostatní viz. zzzzz i mowla

😁…„Jeremy dokazuje, proč je Škoda Yeti nejlepší auto na světě“…
http://www.you­tube.com/watch?v=E7kEJ-pHkWA
http://videa.sez­nam.cz/?q=top+g­ear+test+%C5%A1ko­da+yeti&durati­on=all&sort=re­levance&alock=1

klumprt

O ááčkách jsem slyšel mnoho negativních poznámek, ale nějak si nevzpomínám, že by mi někdo popsal nějakou konkrétní osobní negativní zkušenost. Sám jsem u nich koupil Cordobu, ve které jsem za 6 let dodneška najezdil 100000 km v klidu, bez velkých závad (že jsem měnil např. spínač brzdového světla a čistil zarezlou hřídelku ve stěrači nepočítám za vážné problémy).
Možná jsem měl mimořádnou kliku. Pořád ale ááčka na mě působí důvěryhodněji než nějaký polozloděj v adidaskách s náušnicí v uchu (moje představa běžného bazaristy).
Co se aut týče, tak bych měl trochu obavy u oktávek, passatů a podobných, protože je o ně velký zájem a proto se s nima hodně šidí a shit se prodává jako voňavka. Jinak je to podle mě víceméně jedno. Dneska jsou auta na srovnatelné úrovni, co se kvality týče. A je to jenom o štěstí, protože pokud byl bývalý majitel dobytek, tak byl schopen zprasit i kvalitní auto.