Fidel

Který antivirový program pro PC je lepší – Eset nebo ten od Microsoftu? A proč?

Nejlepší odpověď
Hykam

Nainstaloval jsem ten od Microsoftu a jsem spokojen. Je zdarma a PC se mi zdá svižnější oproti placené verzi AVG.
Od Esetu občas používám on-line scaner http://www.eset­.cz/cz/domacnos­ti/produkty/on­line-scanner/ jinak s ním nemám zkušenost

Další odpovědi
anonym

Security Essentials ? podle odborných testů AV Comparatives nejsou moc dobré. Jediné co je na tomto produktu pozitivní je jeho cena

ale když uvážíte že daleko lépe hodnocený Avast Home nebo AVIRA jsou také zdarma, není důvod volit horší řešení.

http://www.av-comparatives.or­g/en/comparati­vesreviews/sum­mary-reports

Hlada

Myslím, že obavu před viry není potřeba přehánět. Microsoft Security Essentials je legálně zdarma, je od výrobce SW, který má chránit, má slušné recenze. Možná, že jiný je lepší, tento ale nezbytnou ochranu zajišťuje dostatečně.

vranystepan

S Microsoft Security Essentials mám jen ty nejlepší zkušenosti. Pokud uživatel zohlední cenu (0), nakládání se systémovými prostředky – asi není třeba se příliš rozmýšlet. Já sázím především na rychlost a naprostou integrovanost do systému.

Pokud chceš bádat nad optimální variantou – můžeš si projet benchmarky AV na přiložené adrese.

Zdroj: http://www.av-comparatives.org/

elektrikář

Jsem spokojen, jen mi rozčiluje že jej po spuštění Pc musím sám startovat.

RomanP

Já měl několik roků Avast Home, ten mě brzdil počítač a nedělal svou práci dobře tak jsem si nainstaloval Microsoft Security Essentials a jsem s ním zatím velice spokojen hlavně v tom že pokud najde nějakou neplechu třeba při stahování softu z netu tak okamžitě reaguje a odstraní to. Avast mě dal varování ale pustil to do PC

Skalda

Eset muzete stahnou po zkusebni dobu a pak zas reintsalovat tusim do nekonecna. Bezkonkurencne nejlepsi AV.

Pokud by Vás toto nebavilo doporucuji AVIRA.