Student123

Který antivir je v současné době nejlepší?

Co by takový antivir měl obsahovat, jak funguje, jaké jsou vlastnosti rozhodující pro kvalitu? Neznáte někdo dobrou internetovou stránku , která zkoumá antiviry, např. porovnává antiviry na určitém zařízení. Děkuji předem za odpovězení otázky.

Nejlepší odpověď
mokrygorky

Mozek ;)
Ale vážně, žádný. A když už nějaký, určitě ne AVAST, ale http://window­s.microsoft.com/cs-cz/windows/security-essentials-download
Na WIN8 je myslím windows defender.

Další odpovědi
anonym

Žádný,každej má svoje pro a proti,pouze defender stačí.

tony2412

já používám už hodně let avast a jsem spokojený

štamgast

Používám AVG a můžu doporučit, používám ale placenou plnou verzi.

arygnoc

power off.

proste počítač nezapínať.

😉

ivzez

Souhlasím s odpovědí Mokrygorky:
Stačí používat mozek a žádný antivir nebude potřeba.

Nejlepší antivir není žádný, nebo je ten,
který tomu kterému uživateli vyhovuje.

Já antivir nepoužívám,
jen párkrát do roka pro jistotu zkontroluji např. Avirou…

setapouch

Nepoužívat antivir je kravina, mozek nestačí, protože aktuálně nejzranitelnější jsou flashové aplikace a to včetně reklamních bannerů. Člověk si malware stáhne i při běžném brouzdání. Poměrně nedávno jsme řešili malware, který se do PC dostal ze stránek o vaření (podle netflow a logů z proxy).

Microsft Security Essentials patří trvale k nejlepším.

loken

No nevím co máte proti Avastu, ale je zdarma a to patří ke špičce i v porovnání s placenými antiviry. Dle nejnovější testů na av-comparatives.org to má slova jen potvrzuje, takže jednoznačně Avasta doporučuju.