Avatar uživatele
elkozak

Který alternativní mobilní operátor nevypíná data po vyčerpání FUP?

Už i Vodafone zavedl nově neskutečnou zpátečnickou praktiku že po FUP vyčerpání odpojuje od připojení…
Existuje prosím na trhu ještě předplacená karta nějakého alternativního operátora, která po vyčerpání placených dat pouze zpomalí připojení (bez dalšího účtování)?

Díky za tipy a příp i ceny za tarify, budu vám vděčen.

Zorientovat se v „alternativním mobilním trhu“ je kumšt …

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 2398 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… až si odpovíš na otázku: Proč by to dělal?… sám budeš vědět počet …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Smackdown

Takový operátor není.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
liborho

Mám za to, že Kaktus jen zpomaluje.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elkozak

Ptal jsem se nato který alternativní operátor po vyčerpání FUP pouze zpomaluje připojení /třeba i na 16 kbps / 32kbps . Do 25.8. toto Vodafone měl, nyní to ponechl pouze u tarifu Připojení na týden, který ovšem lze aktivovat jen přes operátora (min 15 minut čekání na infolince, jak směšné a odpudivé … 🙂 Záměrně tato varianta tarifu nemá SMS aktivační kód 🙂 aby to lidi odradilo .....

Opravdu neexistuje český alternativní operátor který by ještě pouze zpomaloval a nikoliv odpojoval připojení? Nejde mi o data zadarmo… chápeme se?

Pamatuji před x-léty doby kdy O2 spomolovalo na 250 kbps (rychlost GPRS)… datové služby se jen zhoršují, v tomto jsme evropská výjimka a nemá to světové obdoby, internet mají levnější už i islámských zemích … je to jen tím že není u nás nová konkurence.

před 2397 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Dochy

Proč by to dělal? Konkurenční výhoda, vstřícnost k zákazníkům… Obyčejná slušnost.

Já si totiž pamatuju doby kdy FUP byl zaváděn. Tehdy operátoři (mám pocit že hlavně ten majoritní) argumentovali tím, že je nefér vůči ostatním zákazníkům, že jim někdo příliš snižuje jejich přenosovou rychlost. Teď začli na jakékoli zákazníky sr… a jdou tvrdě po penězích bez ohledu na nějakou kvalitu poskytované služby.

před 2397 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek