Gestas

Který africký národ máte nejraději?

Odpovědi
Anikitos

Tobě nekdo hacknul účet? :'DD

Kepler

Bílí Afrikánci v JAR. Pak dlouho nic a na druhém místě jsou Pygmejové (Křováci). Co je malé, to je milé.

Kelt

Znal jsem jednoho z Pobřeží slonoviny, který se tady oženil a byl celkem rád, že si s ním může někdo povídat. Potom jsem měl spolužáka z Etiopie. Ovšem je jiné posuzovat chování jednotlivců v našem prostředí než naše v Africe. Určitě se i mezi nimi najdou lidé dobří a špatní, a nezáleží na národnosti. Tady od počítače je to jedno, co tam napíšu, kdybych byl obklopen houfem divochů s napřaženým kopím, tak bych v zájmu zachování vlastního života musel mít rád i tento národ.

k009

JAR

FiliSpa

Egypťané

Gestas

Anikitos: Ne

Anikitos

Že tak spamuješ.. :PP
:'D