amelie95

Kterou značku považujete za kvalitnější?

Jakou značku považujete za kvalitnější-která déle vydrží a je pohodlnější? NIKE nebo ADIDAS ?

Nejlepší odpověď
ondra07

No tak, ono se to tak posoudit nedá. Každá značka má něco lepšího něco horšího. Co se týče mě, tak v oblečení upřednostňuji značku Puma a Nike.. třeba mám sportovní šusťáky Nike… a u bot je to jednoznačně Adidas, jsem atlet a tak už mám nějaké zkušenosti s botama… i když ty tretry Nike, které mám už druhé, taky nejsou špatné…
To záleží hlavně na individualitě, každému se líbí něco jiného, každému sedí něco jiného.. apod… :)
A co se týče kvality, tak všechno se šije v Číně, takže kvalita je stejná :)

Další odpovědi
Hykam

Nějak jsem si nikdy na značky nepotrpěl a abych řekl pravdu, kolikrát je triko lepší šité od vietnamců než značkové.
Děti mají značkové i neznačkové trika a při žehlení u trika od vietnamce švy krásně sedí a značkové kolikrát ani nemůžu srovnat na žehlící prkno. Podotýkám, že značkové trika jsou koupený ve značkových prodejnách (mimo jiné, stejně je tam napsáno Made in China, nic bych za to nedal, že to sjíždí všechno, značkové i neznačkové z jedné linky)

aramah

Tu první :)Adidas ne ani nevím proč,jsem spokojena s NIKE..

anonym

Já jsem považoval za kvalitní „botasky“ z n.p. Skuteč