kamila44444

Kterou značku granulí pro psy by jste z těchto doporučovali?

Pedigree nebo Brit?
Doplňuji:
Brit je právěže známý a kvalitní- granule od nich stojí i 1000 kč

Nejlepší odpověď
WeeBear

Ono nejde o to, co bychom doporučovali. S Pedigree máme dobré zkušenosti, co se týkalo granulí, psům velmi chutnaly, ale to je výraznou chutí, s velkým obsahem soli. Tudíž v konečném důsledku bych je neoznačila za nejlepší.

Z těch dvou určitě Brit. Nemám s nimi osobní zkušenost, ale neslyšela jsem téměř o nikom, kdo by si na ně stěžoval. Granule také nepatří k nejlevnějším, ale psům velmi chutnají.

Další odpovědi
pusinka50

Kopíruju sem svou odpověď z další dnešní podobné otázky:
Kupuji už nějakou dobu Brit a je stejně kvalitní jako ostatní průměrné krmivo, ono je to spíš o firmě a značce, než o obsahu živin, možná ta nejdražší krmiva obsahují víc masa a živin, ale můj pejsek je s tím spokojený a je 10 let stejně zdravý a energický jako za mlada. 🙂 Granule jsme taky střídali, po kuřecím trpěl na průjmy, takže ted kupuji obyčejný Brit Lamb and Rice, kilo za 80 Kč, jehněčí s rýží, rýže staví, k tomu nějakou sušenou ňamku, plíce, střívka s hovězím vývarem a je po starostech. Podotýkám jen, že jsem se radila několikrát ve zverimexu, nedoporučovali vůbec např. Pedigree, to jsem slyšela z více stran, že to nemám kupovat. A sůl psům vadí, tu nemají jíst.

ReHu

Určitě Brit.
Ale i krmivo Brit se vyrábí v několika řadách. Tak se ještě poraď.

http://www.krmivo-brit.cz/

samicek333

Ani jednu, ale když už, tak Pedigree, Brit není moc známý a ani ho moc lidí nevychvaluje.

Nejlepší je Purina ProPlan.

doplněno: Tím spíše bych kupovala ProPlan Purinu…cenově to vyjde skoro stejně a my jsme s ním spokojení, vždyť taky je to jedno nejlepší krmivo v ČR nebo alespoň co jsme já slyšela

Damiana

Tyto nedávám. Jen Royal Canin.