Mofli

Kterou značku DVD-R doporučujete?

Nejlepší odpověď
rynek878

většinou jsem používal ke své spokojenosti značku „Verbatim“,ale pomalu a jistě už njsou pro mne tak zajímavé,neboť daleko více teď používám Flashky,hold doba se nedá zastavit.

Další odpovědi
RomanP

jednoznačně Verbatim , pálím často a u této značky jsem ještě zmetkové médium neměl. Na druhé místo bych dal Sony . Ostatní výrobci se dle mě jen přiživovali na již zašlé slávě DVD- R médií , dnes se vše zálohuje na karty , flashky či externí disky

iceT

Dobré jsou Verbatim,Sony a Maxell,záleží jen na vás,které si vyberete.S flashkou zatím zkušenost nemám.

alexandra

Já jsem používala Verbatim a Benq.Nyní už dávám filmy na HDD nebo flashku. Většina nových televizí i DVD přehrávače a taky Settoboxy mají USB dírku,tak to tam šoupnu a hraju.Jinak mám taky multimediální centrum.Na DVD už nevypaluji,je to zbytečně drahé a filmy vypaluju ve formátu DivX,takže se mi jich vleze na HDD hodně.A můžu je mazat,z DVD už to pryč nedám.