Avatar uživatele
Kepler

Kterou zemi byste dnes preferovali pro rekreaci u moře v rámci EU?

Předpoklady a výběr:

  • kde bude fungovat covid pas bez nutnosti dokladu o provedeném PCR testu, karantény a stačil by doklad o vakcinaci
  • kde to vyjde nejlevněji

Zajímavá 0 před 1082 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

EU k životu opravdu nepotřebuju. Navíc se stejně vyhýbám euru. Proč si nevyrazit třeba do Skotska nebo Norska? Dnes se mění pravidla ze dne na den a nikdo nám nezaručí, že nestrávíme v hotelové karanténě 14 dní za 90000 Kč.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
plebs

Žádnou vše může být na ruby

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

Jak to bude fungovat třeba v červnu nikdo neví. Ale jinak jezdíme řadu let, na ostrov Ischia, trajektem hodina cesty od Neapole.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
EKSOT123

Osobně sice moře snad jen z donucení, ale když už v rámci EU, tak Nizozemské Antily v Karibiku, Francouzská Guyana, apod. (No reálně na to stejně nemám finance a s tím kůrovcem ani čas.)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Já myslím, že polský Balt nebo bulharské Černé moře budou bez problémů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Konkrétní podmínky bohužel nevím a nesluduju, ale Řecko se opakovaně vyjadřovalo, že udělá maximum pro přilákání turistů.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Bulharsko, byli jsme tam poprvé v roku 1967, moc se nám tam líbilo a rád bych se tam znovu podíval. Asi už to tam bude vypadat jinak, něco tam stavěli (Sluneční pobřeží).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HelloDarknes

Já jsem chtěla také jako ty vyrazit do zahraničí k moři, někde tady v Evropě, ale nakonec jsem dala přednost ubytování na stromě, na které jsem náhodou narazila na https://www.tre­ehousejested.cz . Sice mám trošku strach z výšek, ale už je čas to konečně překonat a takovému originálnímu ubytování jsem nemohla odolat :).

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Arne1

Pepa25: možná, ale prozatím má Řecko povinnou karanténu bez výjimky

před 1082 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ametyst: sorry, neodpovídáš na otázku!

před 1082 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Obávám se, že má poslední věta je pravdivá. Nevíme nic. Zbytek textu můžeš ignorovat.

před 1082 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek