Kepler

Kterou zemi byste dnes preferovali pro rekreaci u moře v rámci EU?

Předpoklady a výběr:

  • kde bude fungovat covid pas bez nutnosti dokladu o provedeném PCR testu, karantény a stačil by doklad o vakcinaci
  • kde to vyjde nejlevněji

Nejlepší odpověď
Ametyst

EU k životu opravdu nepotřebuju. Navíc se stejně vyhýbám euru. Proč si nevyrazit třeba do Skotska nebo Norska? Dnes se mění pravidla ze dne na den a nikdo nám nezaručí, že nestrávíme v hotelové karanténě 14 dní za 90000 Kč.

Další odpovědi
plebs

Žádnou vše může být na ruby

elkon

Jak to bude fungovat třeba v červnu nikdo neví. Ale jinak jezdíme řadu let, na ostrov Ischia, trajektem hodina cesty od Neapole.

EKSOT123

Osobně sice moře snad jen z donucení, ale když už v rámci EU, tak Nizozemské Antily v Karibiku, Francouzská Guyana, apod. (No reálně na to stejně nemám finance a s tím kůrovcem ani čas.)

Arne1

Já myslím, že polský Balt nebo bulharské Černé moře budou bez problémů.

Pepa25

Konkrétní podmínky bohužel nevím a nesluduju, ale Řecko se opakovaně vyjadřovalo, že udělá maximum pro přilákání turistů.

paul1

Bulharsko, byli jsme tam poprvé v roku 1967, moc se nám tam líbilo a rád bych se tam znovu podíval. Asi už to tam bude vypadat jinak, něco tam stavěli (Sluneční pobřeží).

HelloDarknes

Já jsem chtěla také jako ty vyrazit do zahraničí k moři, někde tady v Evropě, ale nakonec jsem dala přednost ubytování na stromě, na které jsem náhodou narazila na https://www.tre­ehousejested.cz . Sice mám trošku strach z výšek, ale už je čas to konečně překonat a takovému originálnímu ubytování jsem nemohla odolat :).

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Arne1

Pepa25: možná, ale prozatím má Řecko povinnou karanténu bez výjimky

Kepler

Ametyst: sorry, neodpovídáš na otázku!

Ametyst

Obávám se, že má poslední věta je pravdivá. Nevíme nic. Zbytek textu můžeš ignorovat.