JájsemRaibek

Kterou z možností byste si vybrali?

Na facebooku jsem zahlédl takový dotaz. Co byste si vybrali? Peníze na účet nebo vrácení zesnulého (mrtvého) člena rodiny.

Nezlobte se, já osobně bych volil peníze, jelikož vzpomínky jsou vzpomínky a vrácený člen rodiny by stejně jednou umřel a navíc jsou případy, kdy smrt byla vysvobozením.

Nejlepší odpověď
briketka10

vrátit mrtvého člena rodiny

Určitě by mi prachy ukradený, kdyby se mi mohl vrátit taťka :)
Fuj to je, ale morbidní anketa, takhle s tím žertovat.

Další odpovědi
anonym

1.000.000.000.000,- Kč

Budu krutý, ale jak píšeš, smrt byla v některých případech vysvobozením.

anonym

1.000.000.000.000,- Kč

Vrátit mrtvého člena rodiny proti jeho vůli a vytrhnout ho z nebezkého králoství zpět na zem do pekla?No neblázněte!Víte jak je smrt nádherná, když vás objímá?!

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=05K-s4Gdrjw

Myslím, že by to bylo hodně sobecké rozhodnutí, obzvláš vůči starým lidem a těm, kteří trpí…

arachis

vrátit mrtvého člena rodiny

A o jakého člena by šlo? O tchýni nebo o dítě… V obou případech členy rodiny.

Livka

1.000.000.000.000,- Kč

Tak pokud by to byla moje matka, rozhodně bych ji vrátila zpátky. Jednou bude život bez ní těžký. No a pokud to bude z rodiny někdo, kdo mi absolutně není blízký (to je většina), brala bych peníze. Ti lidi by si je taky vzali. A přece jen… smrt bychom se neměli chtít obelstíst, stejně vždycky vyhraje. A když už někdo jednou zemře, mělo by to tak zůstat.

zjentek

1.000.000.000.000,- Kč

Vzhledem k tomu, že se nepíše nic o zmrtvýchvstání, tak ty boby ..co s mrtvolou, zarámovat?

ivzez

vrátit mrtvého člena rodiny

vlk.1408

vrátit mrtvého člena rodiny

Třeba by se ten mrtvý člen rodiny vrátil jako zombie, a byla by nějaká prča. Těch peněz je tam totiž tolik, že ani nevím kolik. Pokud by to byl tak milion, tak to beru peníze, ale takto ne.

anonym

1.000.000.000.000,- Kč

Br, neumím si představit, že se vrátí. Zpráchnivělé kosti, zetlelé maso… A co bych jako s tou mrtvolou měl dělat?

sesednizkola

1.000.000.000.000,- Kč

Zalezi, kdo by umrel, ze jo. Kdyz ti umre babicka, ktere je 120 let tak penize, protoze by asi stejne umrela hned znovu, kdyby mi umrelo dite tak bch bral to dite.. To jsou otazky ))

Awe

1.000.000.000.000,- Kč

Dávaj love

vrátit mrtvého člena rodiny