Avatar uživatele
JájsemRaibek

Kterou z možností byste si vybrali?

Na facebooku jsem zahlédl takový dotaz. Co byste si vybrali? Peníze na účet nebo vrácení zesnulého (mrtvého) člena rodiny.

Nezlobte se, já osobně bych volil peníze, jelikož vzpomínky jsou vzpomínky a vrácený člen rodiny by stejně jednou umřel a navíc jsou případy, kdy smrt byla vysvobozením.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? anonym, briketka10, da ny, gecco před 3017 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

vrátit mrtvého člena rodiny

Určitě by mi prachy ukradený, kdyby se mi mohl vrátit taťka :)
Fuj to je, ale morbidní anketa, takhle s tím žertovat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

1.000.000.000.000,- Kč

Budu krutý, ale jak píšeš, smrt byla v některých případech vysvobozením.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

1.000.000.000.000,- Kč

Vrátit mrtvého člena rodiny proti jeho vůli a vytrhnout ho z nebezkého králoství zpět na zem do pekla?No neblázněte!Víte jak je smrt nádherná, když vás objímá?!

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=05K-s4Gdrjw

Myslím, že by to bylo hodně sobecké rozhodnutí, obzvláš vůči starým lidem a těm, kteří trpí…

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arachis

vrátit mrtvého člena rodiny

A o jakého člena by šlo? O tchýni nebo o dítě… V obou případech členy rodiny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Livka

1.000.000.000.000,- Kč

Tak pokud by to byla moje matka, rozhodně bych ji vrátila zpátky. Jednou bude život bez ní těžký. No a pokud to bude z rodiny někdo, kdo mi absolutně není blízký (to je většina), brala bych peníze. Ti lidi by si je taky vzali. A přece jen… smrt bychom se neměli chtít obelstíst, stejně vždycky vyhraje. A když už někdo jednou zemře, mělo by to tak zůstat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

1.000.000.000.000,- Kč

Vzhledem k tomu, že se nepíše nic o zmrtvýchvstání, tak ty boby ..co s mrtvolou, zarámovat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

vrátit mrtvého člena rodiny

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlk.1408

vrátit mrtvého člena rodiny

Třeba by se ten mrtvý člen rodiny vrátil jako zombie, a byla by nějaká prča. Těch peněz je tam totiž tolik, že ani nevím kolik. Pokud by to byl tak milion, tak to beru peníze, ale takto ne.

Upravil/a: vlk.1408

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

1.000.000.000.000,- Kč

Br, neumím si představit, že se vrátí. Zpráchnivělé kosti, zetlelé maso… A co bych jako s tou mrtvolou měl dělat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sesednizkola

1.000.000.000.000,- Kč

Zalezi, kdo by umrel, ze jo. Kdyz ti umre babicka, ktere je 120 let tak penize, protoze by asi stejne umrela hned znovu, kdyby mi umrelo dite tak bch bral to dite.. To jsou otazky ))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Awe

1.000.000.000.000,- Kč

Dávaj love

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
739132253

vrátit mrtvého člena rodiny

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek