Kterou stranou patří ochranná rouška na obličej?Barevnou nebo bílou?

Každá ochranná rouška(chirurgická ústenka)má z jedné strany barvu bílou a z druhé zelenou,modrou­.Nikde návod.

Odpovědi
anetadela1

Vždycky když jsem viděla jak má někdo na puse tuto roušku, tak bílá strana byla ven.

Miru1

Nevím jak u barevných roušek, ale u bílých ( těch na zavazování ) je v rohu vytlačeno OUT což znamená ven.

Katynka123

Dobrý den, nyní se stala diskuze o způsobu nošení ústenka /zda barevnou stranou dovnitř či ven/ aktuální. Doposud jsem zcela automaticky nasazovala barevnou stranou ven, diskuze mně na chvíli zpochybnila můj způsob, tak jsem si ověřila u prodejce ústenek, jak na to, a dostala jsem odpověď, že vždy barevnou stranou ven. Tak se s Vámi dělím o tuto informaci, doufám, že odborně erudovanou. To víte – „důvěřuj, ale prověřuj!“. Přežijte ve zdraví současnou krizovou situaci!