Kterou sladkou / slanou polevu si nejčastěji dáváte na zmrzlinu nebo jiné dezerty?

Vybral jsem nejzákladnější, ale klidně doplňte. Pravda, trošku inspirace od dust8.
Poleva se nemusí stahovat pouze na zumíněné produkty, klidně to berte jako nejoblíbenější poleva.

Nejlepší odpověď
Rokio

jahodovou

Jahoda je moje oblíbené ovoce.

Další odpovědi
Drap

jinou polevu / jiná možnost

Nedávám si polevy

paul1

jinou polevu / jiná možnost

Citronovou

Kepler

čokoládovou

nyjono

jinou polevu / jiná možnost

Většinou bez polevy.

ElonMusk

jinou polevu / jiná možnost

Mango.

Lurius

jinou polevu / jiná možnost

Když máš opravdu dobrou zmrzlinu, tak si ji ničím nemusíš dochucovat, jedině čerstvým ovocem

anonym

Musk: Mango? Tak to díky za tip.