Rokio

Kterou poruchu mívá obvykle žárlivý manžel, který třeba i svoji ženu a jejího milince zabije?

Jak je to v případě, kdy si to manžel pouze myslí a jeho žena milence nemá a jak to v situaci, kdy manželka milence skutenčně má?

Je daný žárlivý manžel psychotikem? Může mít třeba paranoiu, nebo dokonce paranoidní schizofrenii?

Odpovědi
Filip84

Paranoidní porucha osobnosti / psychosa.

led

napíši to hezky česky: jde o psychickou poruchu
nekontrolovaná žárlivost je taky psychická porucha.

paul1

Takzvané „hnutí mysli“

iceT

A s tím holdem to taky nevyšlo, správně je holt.

Filip84

A, opět: nikoli „kterou poruchu“, ale „jakou poruchu“.

Rokio

Filip: Děkuji za upozornění. Hold s tím mám problémy. Opravdu je důležité míti Filipa, který pomůže, když je třeba.