marci1

Kterou písničku Jaromíra Nohavici máte nejraději?

Dnes (7.června) se Jaromír dožívá 65 let. Vše nejlepší! 🙂
Obr.: https://pixaba­y.com/cs/pr%C­5%AFmysl-vysok%C3%A1-pec-ostrava-%C5%BEelezo-817185/
Moje oblíbená je „Kometa“. 🙂

Nejlepší odpověď
Shoehardt

Ostravo

Je jich více. Nejde vybrat jednu.

Ale tuhle jsem prostě z nabízených odkliknout musel.

:)

Další odpovědi
ivzez

Jinou ...Název:

Žádnou, nemám Nohavicu ráda
a nejen pro jeho „rýmovánky“.

Ujde jen Pravda a lež,
ovšem to je zásluha Vysockého…

I tak mu přeji všechno nejlepší.

Kepler

Jinou ...Název:

Těžko vybírat, mám rád většinu jeho písniček. V poslední době mě zaujala Mě snad jebne. Jarku, pevné zdraví a doufám, že už zase nechlastáš!

dubraro

Ladovská zima

Moc jich neznám.

Jan Kunčar

Jinou ...Název:

Až na výjimky jsou pěkné všechny, těžko si vybírat.

Anikitos

Jinou ...Název:

Ostravo, Pijte vodu,… je jich víc, ale už jsem ho dlouho neposlouchal a moc si nepamatuju názvy těch ostatních; vím že jedna se mi moc líbila, ale nedokážu si vzpomenout na název.. :D

quentos

Až to se mnou sekne

Taky těžko vybírám jednu. Kdyby to šlo, ještě bych rozdělil hlas mezi tuto, Milionáře a jiné – Dokud se zpívá, Když mě brali za vojáka aj.

Muffz

Jinou ...Název:

Křídla z mýdla a Tři čuníci. Jedna na relax, druhá pro zábavu :) .

Dochy

Ladovská zima

Tahle u mně hraje prim. Když vidím zástupy aut na pražských silnicích poté co napadne první poprašek… A vzpomenu si jak mamka škodovkou prorážela závěje aby nás dostala do školy…

zjentek

Milionář

Váňa a Zina. Vzpomenu na krizi středního věku.

marci1

Do ankety se bohužel více alternativ písniček nevejde. 🙂