Rokio

Kterou pěnu do koupele používáte?

Která je vaše oblíbená značka a kterou máte rádi vůni pěny?

Nejlepší odpověď
Drap

Nepoužívám pěnu

Další odpovědi
iceT

V pronajatém bytě se nachází jen sprchový kout, čili koupelová pěna je mi docela na nic.

mosoj

Když potřebuji, tak vypěním.

Malvína

Koupelové pěny a sprchové gely hodně střídám. Ráda zkouším novinky. Momentálně mám rozdělenou pěnu do koupele s vůní borůvkového muffinu. Ale raději používám bomby do koupele, koupelové pudry, soli (vůně Prosseca je úžasná).

Rokio

Hufnágl: To je kyselina sírová.

annas

Rokip,

dělá si z vás legraci, ale je nevhodné takto reagovat.

Hufnágl

annas
Myslíš si, že jsem jediný, který takto "nevhodně"reaguje?

Malvína

Jo a taky mýdlové růže, ty jsou super. Obarví krásně vodu a hezky provoní.