Rokio

Kterou parafilii podle vás mám?

Jeden uživatel si tu myslí, že jsem úchyl. Kterou se sexuální deviaci tedy mám? Co myslíte?

Píšu o tom, že mě zajímají furt přechody, vraždy, sebevraždy atd.

Odpovědi
Filip84

Nechej si napsat, konečně, poukaz k psychologovi, a on Ti, po tom, co mu popíšeš svůj život od toho, co si pamatuješ, do teď, odpoví.

Tady Ti nikdo neodpoví, protože to nikdo neví. Ale opravdu není v pořádku se pořád dokolečka dokola v sobě hnípat a zabývat se vraždami, sebevraždami, funusy, hřbitovy a psychiatrickými diagnosami. Nějakou příčinu to mít musí.

elkon

Je to marný, je to marný, je to marný. Zeptej se Chocholouška. Tohle je fakt úkaz…