autacek

Kterou památku UNESCO byste po koronavirové krizi navštívili nejraději jako první?

koronavirosý ne

Odpovědi
anonym

Rád bych se podíval znovu do Berlína, kde je spoustu krásných památek a míst. Taky bych rád navštívil centrum Düsseldorfu a znovu pohlédl na Hohenzollernbrücke v Kolíně nad Rýnem.

Drap

Jeskyně Mo-kao

Kelt

Neříkej hop, dokud nepřeskočíš. Už počítáš peníze za to, co si myslíš, že prodáš, včetně zisku a přitom nic nemáš. Ono bude úplně stačit, když se půjde každý pokřižovat u nejbližšího kostela nebo Božích muk za poděkování, že jsme přežili.