Rokio

Kterou negativní lidskou vlastnost má osoba, která neustále spěchá?

Daný jedinec skoro vždycky spěchá, a to i tehdy, když má spoustu času.

Nejlepší odpověď
annas

Negativní lidské vlastnosti jsou vlastnosti, které snižují hodnotu člověka,
ppzitivní ji zase zvyšují.

V odkazu najdete asi 80 pozitvních a jejich protějšek, tedy 80 megativních.

Zkuste si vybrat, zda uspěchanost je kladná či záporná vlastnost. k čemu byste ji přirovnal.
.
Ne vždy je to zápor – uspěchanost je záporná vlastnost, když člověk něco dělá rychle, spěchá a zkazí to.

Uspěchaný člověk je často netrpělivý,cti­žádostivý, touží být první, je hektický, žije ve stresu atd. Proti němu stojí pohodlný, klidný člověk, který obvykle nespěchá.

marci1

Řekla bych, že osoba, která neustále spěchá, bývá často cholerik. 🙂