jennysh

kterou kávu máte nejraději?

Nejlepší odpověď
elektrikář

Když mi jí někdo uvaří. Jsem doma sám a moje obsluha jej nechce vařit.

Další odpovědi
bigbít

Namletou Arabicu

dědapetr

Arabiku a i Robustu jinak Jihlavanka.

Terryle

Čerstvě namletý, aromatizovaný z Oxalisu. Takovej karamel nebo vanilka, to je paráda. To piju i černý, malýho silnýho turka.
Jinak kafe zásadně s mlékem. Na běžný použití instant – Velvet nebo Montego. Když mám náladu, našlehám si mléčnou pěnu, latte je super :o)
Jo a poslední dobou (protože jsem studijně vytížená) ujíždím na svý studijně-motivační úchylárně – říkám tomu colakafe. Smrťák instantního kafe zalít kapkou studený vody, dolít do hrnku mlíkem, osladit, nalít do půllitru a dolít dvěma deci cocacoly. Když je teplo, tak tam přihodit kostky ledu. Zní to šíleně, ale perfektně se mi s tím učí :o)

fortin

Tak jednoho turka díky.

anonym

Diky Fortine ! Myslela jsem si , ze uz jsem jedna v republice , ktera pije turka. Ja nemam rada zadna capucinka … latte … turek je turek. ( tedy kafe ) 🙂 -iv-