Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Valky

kámoška 2: je dobrá suprová, ale 1 vada když jí řeknete že se vám nějaký kluk líbí začne vás vydírat že mu to řekne

To jsou starosti :))) Také bych takové ráda měla! :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Debiilek

kámoška 2: je dobrá suprová, ale 1 vada když jí řeknete že se vám nějaký kluk líbí začne vás vydírat že mu to řekne

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gnosis

kámoška 2: je dobrá suprová, ale 1 vada když jí řeknete že se vám nějaký kluk líbí začne vás vydírat že mu to řekne

tak mu to rekni a nebude te vydirat:) treba to bude zacatek vztahu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Deli

kámoška 2: je dobrá suprová, ale 1 vada když jí řeknete že se vám nějaký kluk líbí začne vás vydírat že mu to řekne

Buď jí to tedy neřeknu, nebo řeknu s tím, že vím, že mu to řekne – a třeba to bude pro mne dobré, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kubas11

kámoška 2: je dobrá suprová, ale 1 vada když jí řeknete že se vám nějaký kluk líbí začne vás vydírat že mu to řekne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
filva

1 kámoška: je nafoukaná a její mamka o vás řekne že si z kamarádek děláte poskaka a to těm kámoškám ale kamarádíte se už od dětství ale začala se bavit i s jinou a mě odstrčila a baví se jen spolu o the sims kterou vy nemáte.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

kámoška 2: je dobrá suprová, ale 1 vada když jí řeknete že se vám nějaký kluk líbí začne vás vydírat že mu to řekne

Zvolil jsem číslo 2 ale je to tvoje věc JÁ by jsem nekamarádil ANI S JEDNOU… 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cubulka

1 kámoška: je nafoukaná a její mamka o vás řekne že si z kamarádek děláte poskaka a to těm kámoškám ale kamarádíte se už od dětství ale začala se bavit i s jinou a mě odstrčila a baví se jen spolu o the sims kterou vy nemáte.

Mamky lžou a někdy zavydí dcerám, že nejsou tak mladé.
A, že se s někým baví.
prosím tebe.
Nemusíš být vždy první.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lola

kámoška 2: je dobrá suprová, ale 1 vada když jí řeknete že se vám nějaký kluk líbí začne vás vydírat že mu to řekne

Brala bych 2,ale rozhodně bych si s kamarádkou promluvila,ať se mi do ničeho neplete,pokud to nepochopí,tak za to nestojí. Nejlepší je kamarádit s klukama,ti takové věci neřeší.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek