Radomír.cz

Kterou jadernou elektrárnu v ČR byste navštívili a proč?

Jaderné elektrárny v ČR

Odpovědi
anonym

Jaderná elektrárna Temelín

Nesmyslná anketa…
😉

Navštiv obě – pokud nejsi technický typ, uchvátí tě tamní příroda a nebo relativní blízkost kulturních památek či akcí.
A pokud jsi technický typ, zajásáš v Návštěvnickém centru*) při ´řídícím´ panelu a nebo popisu technického řešení elektrárny…
😉
*) do elektrárny jako takové se běžně nemáš šanci dostat…

kelley

Jaderná elektrárna Dukovany

Doplňuji:
Mám to z Brna blíž 😁

pn65

Jaderná elektrárna Dukovany

Upřímně, co je na jaderné elektrárně zajímavého Temelín je akorád pračka na peníze a Dukovany jsou v ČR jenom proto aby Temelínu nebylo smutno.

Jestli se nemůžeš rozhodnout, do které jít, tak si vygoogluj obě na webu a podívej se na galerii.