nyjono

Kterou cukrárnu nebo kavárnu v Chocni mi můžete doporučit?

Ocením osobní zkušenost.
Jedem v sobotu na návštěvu do RÚ v Brandýse a tam je pouze malá cukrárna, často si není kam sednout.
Příbuzná chodí s franc.holemu, dobré by bylo parkování poblíž.
Děkuju moc. V Chocni to vůbec neznám.

Odpovědi
jirka F

U Tyršova náměstí cukrárna v uličce mají tam i za pěkného počasí otevřenou terasu a několik židlí je i uvnitř tam i já chodím rád zejména když jsem včera šel z Dvořiska až do Chocně pěšky protože mě ujel o fous vláček.Parkoviště je na náměstí.

https://mapy.cz/za­kladni?vlastni-body&x=16.2230169&y=5­0.0005546&z=1­8&ut=Cukr%C3%A1rtna­%20v%20uli%C4%8Dce&u­c=9lHUBxXXbL&ud=Pro­kopsk%C3%A1%202­87%2C%20Choce%C5%88%2C%­20565%2001%2C%20o­kres%20%C3%9As­t%C3%AD%20nad%20Or­lic%C3%AD

jirka F

!!!Varování!!!Par­koviště na náměstí není moc rozlehlé spíše bych doporučil ulici T.G.Masaryka.