Zvědavý

Kteří výrobci dělají v současnosti nejkvalitnější Notebooky ??

Nejspolehlivější co dlouho vydrží. díky. Nebude nikde v blízkosti mokra bude v suchu doma max na dvorku

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nedávno u nás pracovali geodeti a měli terénní NTB Panasonic Full Rugged, prý vydrží opravdu hodně. V práci máme Dell ATG, ten je také určen do náročných podmínek.

Další odpovědi
JájsemRaibek

Made in Tchaiwan :D

arygnoc

je rozdiel, či vám má vydržať v kancelárii, na stavbe alebo na mori (a pod).

používam nb značky acer a som spokojný, cca čo 3–4 roky obmieňam za nové.
používam i funkčný 10 ročný acer – beží bez problémov.

;-Q

kablik

pokud koupíš NB za 80.000 tak si určitě nemusíš dělat starosti s kvalitou…

Zvědavý

No to asi těžko – 20 max.