Lew Ward

Kteří teniste schvalne prohrávají aby si na to vsadili

Odpovědi
elkon

Ti, kteří tak riskují karieru. Špičkový tenista to neudělá, ten si vydělá dost poctivě.

seraphico

Na té nejvyšší úrovni snad žádní, ale stoprocentně se to samozřejmě nedá vyloučit. V nižších soutěžích je to už jiné kafe. Velmi oblíbená fraška je, když se protihráči spolu domluví, že 1. set vyhraje ten a 2. set zase onen. No a ve 3. setu si to rozdají už normálně. Tímhle stylem se nemusejí dobrovolně předem vzdát postupu do dalšího kola a ještě si něco vydělají.