ptáč

Kteří občané se mají mýt líp než my?

Nejlepší odpověď
annas

Myslím si, že mytí nerozhoduje o tom, kde se bude mít líp.

Stačí použít veřejnou hromadnou dopravu a na nemyté cestující upozorní zápach. Nejde jen o bezdomovce, kteří se bohužel často nemají kde mýt, ale i o elegantně oblečené muže či ženy …

Takže nezáleží na tom, že ten, kdo se bude mýt, se bude mít líp.:))

Další odpovědi
Emefej

Mýt? No přece ti špinavější a smradlavější než my ostatní.

johana 56

Záleží na mentalitě.

  1. Mýti se lépe

    Jedno ze základních pravidel osobní hygieny, kdy si jedinec uvědomí,
    jestli náhodou necítí sám sebe dříve, než je upozorněn okolím…

  2. Míti se lépe

    Použít pravidlo 'širokých loktů‘, zjistit, jak na to a nenechat se odbýt…

marci1

Těžko říci, nevím jak se jiní občané, než my, myjí. 🙂

lexx

nebuď měkej, to jsou podružný věci…byls někdy na vojně ? tam se děly věci když nešla v zimě tejden voda