Frogman

Kteří čeští zpěváci a zpěvačky vystupovali v Carnegie Hall?

Viděl jsem video, když tam byli Karel Gott s Helenou Vondráčkovou.
Kdo všechno tam z Česka ještě vystupoval? Moc rád bych se na to kouknul. :)

Díky.

Nejlepší odpověď
ten který je

V Carnegie Hall se představily pěvkyně Dagmar Pecková a Eva Urbanová, klavírista Ivan Moravec, Kühnův dětský sbor, Česká filharmonie nebo Talichovo kvarteto. Společně s newyorským souborem Bang on a Can All-Stars vystoupila Iva Bittová, mediální ohlas měl recitál Karla Gotta s Helenou Vondráčkovou nebo koncert slovenského Elánu.

Zdroj: https://ct24.ces­katelevize.cz/kul­tura/1268592-vystoupit-v-carnegie-hall-a-zemrit

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.