hafan

kteří čeští fotbalisté vyhráli ,,Ligu mistrů,,

Nejlepší odpověď
kenyrts

Tak to je pouze:
Vladimír Šmicer (* 24. května 1973, Děčín) je bývalý český fotbalový záložník, který v současnosti působí jako manažer české fotbalové reprezentace. Aktivní fotbalovou kariéru ukončil na podzim 2009 pro opakující se zdravotní problémy. Je ženatý s dcerou internacionála Ladislava Vízka Pavlínou. S ní má dceru Natálku a syna Jiřího.

Nedvěd postoupil do finále,ale kvůli žlutým kartám nemohl finále hrát a stejně prohráli s AC Milán

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Vla­dim%C3%ADr_%C5%A0mi­cer

Další odpovědi
MacChill

Tak přesně o tom samém jsem včera přemýšlel…

Vím o Šmicerovi, pak možná Nedvěd

Will.E

Jsou tři – kromě Vladimíra Šmicera ještě Milan Baroš v tom samém roce 2005 s Liverpoolem a Marek Jankulovski v roce 2007 s AC Milán.

hafan

vím,že Šmicer a Baroš s Liverpoolem v r.2004/2005 a Jankulovski s AC Milán v r. 2006/2007, ale nevím zda jsou skutečně jediní.....

kenyrts

Jasně,je to potvrzené !!!