Tara48

Kterému městu se říká „město světla“ ?

Je to : Paříž , Tokio nebo Londýn ?
Doplňuji:
Já bych taky dala jiné,ale byly nabídnuty jen tyto tři města!!!

Nejlepší odpověď
brillant

Strýček google určitě poradí
http://www.go­ogle.cz/search?cli­ent=opera&rls=cs&q=­%22m%C4%9Bsto+sv%C4%9Btl­a%22&sourceid=o­pera&ie=utf-8&oe=utf-8&channel=suggest

Další odpovědi
Funna

Město světla. Tak říkali staří Římané jednomu z nejrychleji rozvíjejících se měst ve Španělsku – významnému přístavu ležícímu na pobřeží Costa Blanca zvanému Alicante.
Tohle píšou na netu…ale já osobně bych asi dala Las Vegas .-)

hanulka11

Paříž, město světel, střeží mnoho netušených a dech beroucích pokladů, nečekaných, strhujících a exotických tajemství: klauzura upravená na ateliér, krásná secesní fasáda, místa, kde žili malíři a spisovatelé… Romantické zahrady, krypty, kryté pasáže a několik velmi zajímavých muzeí…

dál čti v odkazu
http://cz.fran­ceguide.com/Nej­krasn%C4%9Bj%C5%­A1i-prochazky-srdcem-Pa%C5%99i%C5%BEe-za-v%C5%A1im-neznam%C3%BDm-a-netradi%C4%8Dnim­.html?NodeID=1&E­ditoID=211884