Kterému masu , bílému nebo černému , dává kanibal přednost ?!

Nejlepší odpověď
annas

Nezáleží na barvě. Kdyby zmiňovaný druh masa neměl rád, byl by to kanibal – anorektik.

Další odpovědi
zjentek

i když netuším, fandím mu v přednosti černého před bílým. Však spousta chlapů vychvaluje černou, když přijde na zvěřinu ,)

dudu

Nedávno jsem měl tu čest pokecat s jedním náčelníkem lidožroutů a ten mmě potvrdil, že nás Čechy mají obzvláště rádi, zejména jakési pbarbakany. Nechci zde být osobní, ale je cesta jak jimi nebýt sežrán a sice poslat fotku – pak snad může platit situace, kdy „dotyčný byl tak odpuzující, že i náčelník kanibalů vyhlásil bezmasý den“. Osobně jsem to vyzkoušel a věz, opravdu to funguje!

Drap

Kanibalovi je to zřejmě jedno. Na barvě nezáleží, hlavně že je to maso.

nápad

černá kůže neznamená,že je černé i maso,je vcelku jasné,že tahle otázka je mírně provokující,proto taky asi anonymní tazatel