quentos

Kterej prudér skryl Miroslavovu otázku?

… ohledně onanie? Vidím ji jen u něj v profilu, avšak ne mezi akutálními.
Jestli se tuhle opovážil někdo hajdnout, tak už to zavání cenzurou.

Nejlepší odpověď
anonym

to je zvláštní já ji v rodině vidím

Další odpovědi
Miroslavst

Tak to já tady řeším celou dobu od té chvíle co jsem otázku položil.
Ukazuje se jen v rubrice rodina a vztahy, ale ne v nejnovějších.
Nejdřív jsem myslel, že mi hrabe.
Stejně to nechápu.

anonym

Komu kdy uškodila onanie? Až budu starý a nepostaví se mi, budu ještě víc mrzutější než jsem dnes.
Možná u některých onanie není už aktuální…

standa

Já jsem si všimnul, že otázky z kategorie ´sex´ se už nějaký čas nezobrazují na ´home-page´, nejspíš to bude záměr provozovatele stránek.

anonym

spiknutí: kdo umíte trochu anglicky, pojďte na www.vark.com 🙂 … přihlášení stejně jako tady pomocí facebooku nebo gmail účtu …

bohužel v českých podmínkách moc jiných možností nemáme a tak nezbývá než začít kutit konkurenční web pokud nám to tady nevoní.