zjentek

Kterej hormon má na svědomí pocit blaha při příjmu a vylučování potravy?

Doplňuji:
jáára: jo, všiml jsem si, že lidé maj při jídle podobnej výraz jako Homer Simpson a ten jeho výraz, když je řeč o jídle, mně nejvíc připodobňuje pocit blaha ..vsadím se, že to maj lidé na velký zrovna tak, ale to jsem ještě nesledoval

Nejlepší odpověď
Wang

cholecystokinin
serotonin
GLP-1 (glucagon-like peptid)

Další odpovědi
jáára

Pocit blaha?

pondělí

Hlavní příčinou jsou chuťové buňky,v ustech a na nosní sliznici.
Někteří hladovci říkají že v tom je -Žrací libido_
Doplňuji:
Blaho při vylučování potravy je pro tebe zvracení,nebo práce konečníku,
Ale je pravda,že některé ženy a gajové,pociťují při práci konečníku vzrušení až orgazmus.Ale to nejní o potravě,ale o sexu.

anonym

žrací a sr..í

anonym

To je jako jít na velkou = poloviční sex 🙂

jjj123456789

KterÝ,majÍ, velkÉ.

annas

Otázku jsem sice nečetla pozorně, ale nechtěla jsem odpovídat, že jde o serotonin, stejně jako uvedl Wang.

Ale nečekala jsem takové reakce.

zjentek

pondělí, hele, nedělej že ti při sr.aní není fajn

fcoop

pondělí O mně

konečně si připadám inteligentně,jek se dívám je tady velký rodina blbů.

Na světě je spousta hloupých,kteří si myslí,že jsou chytří.......­......atd.

Pro začátek – nauč se psát trochu slušně česky.

anonym

fcoop, nejsem vztahovačný, ale za chytrého se nepokládám, pouze na blbou otázku blbá odpověď. To učinila většina.

fcoop

česílko – všimni si časů – já to spáchal před 7 hodinami,ty jsi přispěl před 3.
Jasnovidec fakt nejsem,ale trénuji.
Ale je to komické – to nedorozumění..ne?
annas – díky.

anonym

fcoop, pondělí jsem v textu přehlíd. annas díky za upozornění.

annas

Ad česílko,
fcoop přece citoval slova, která má pondělí u svého profilu.
http://www.od­povedi.cz/uzi­vatel/profil/12442