50centes

kterého učitele/učitelku nemate přímo v lasce???

Nejlepší odpověď
kropitko

jiného

Nejde o to, co určitý pedagog vyučoval, ale jak vyučoval. Úplně jsem nenáviděla svoji třídní na základce, vyučovala dějepis a občanskou výchovu. Byla to komunistka každým kouskem těla. Ona nenáviděla mně, já zase jí. Neustále si zvala rodiče do školy a vysvětlovala jim, ať si ty antikomunistický kecy nechám na doma, no tak jsem s ní přestala o čemkoliv diskutovat, tak pak si je zase volala do školy, že nespolupracuji, že jsem jak spící panna. Měla celkem pravdu, já jsem její výuku vůbec nevnímala, jen jsem tupě zírala. DDD

Další odpovědi
LaDy MuSiC

učitele/učitelku přirodopisu

učitelku přírodopisu, jelikož je mi je nesympatická. Byla bych dala učitelku fyziky, protože fyziku nemám moc v lásce, ale to není chyba učitelky. Kdybych to brala takhle, asi bych musela zaškrtnout všechny odpovědi (což ani nejde :))

WeeBear

jiného

Jiného ne – zvolila bych možnost žádného. Na základce jsem neměla v lásce s výjimkou dvou učitelů snad žádného. Teď na střední mám zase ráda všechny – no, možná s výjimkou dějepisáře, ale říkám si, že dějepis máme jen tento ročník, že vydržím ještě druhé pololetí a bude klid, tedy přesněji, ne že bych ho nesnášela, ale spíše mi nesedí charakterně, ale to je druhá stránka věci. 🙂

Natee

matematikaře/matematičku

Nechápu od ní výklad.
I když je to možná i částečně moje vina, takže ho jen pochopím po delší době =)

venkovan

jiného

Všechny co mne nutili ve školní jídelně dojíst ty odporná kolínka s jakousi bělavou omáčkou co smrděla jako kopr

Damiana

jiného

Největší prudičky byly vždycky tělocvikářky. Zvlášť na jednu takovou si pamatuji úplně živě. Měla nás na předměty tělesná a branná výchova/občanská nauka, a byla do všeho z toho opravdu uvědoměle zapálená. Dodnes nenávidím žebřiny, kozu, čutory s pitím, stanování a jakoukoli diktaturu.

Angie99

učitele/učitelku zeměpisu