Rokio

Kterého trestného činu se dopustil tento chlapec?

Patrik G., bývalý žák na SOU, mi řekl, že jeden nezletilý kluk se v bazéně udělal a oplodnil tím dvanáct holek.

Čeho se tento nezletilec dopustil, když neměl s nimi pohlavní styk, ale přesto je oplodnil?

Nejlepší odpověď
annas

Stejný hoax je v odkazu

„Hoax: Spermafortis aneb hromadné otěhotnění v bazénu “

http://manipu­latori.cz/hoax-spermafortis-aneb-hromadne-otehotneni-v-bazenu/

Co na to sexuolog Radim Uzel?

"Pravděpodobnost otěhotnění ve vodě je minimální

Koncentrace spermií je v plaveckém případě o něco vyšší než v hotelovém bazénu. Možnost otěhotnění může být asi jedna ku sto miliónům.. atd.

Radim Uzel: Nejkurióznější způsoby otěhotnění
https://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/175433-radim-uzel-nejkurioznejsi-zpusoby-otehotneni.html

Od mladíka je to neetické, neestetické, nehygienické. Měl by zaplatit pokutu za znečištění bazénu. Porušil pravidla soužití. a slušnosti.

Další odpovědi
Dochy

Ničeho. Tvůj kamarád a Ty se dopouštíte šíření poplašné zprávy.

http://www.no­vinky.cz/zena/vzta­hy-a-sex/175433-radim-uzel-nejkurioznejsi-zpusoby-otehotneni.html
http://objevit­.cz/hoax-mladik-ejakuloval-v-bazenu-dusledkem-cehoz-otehotnelo-16-divek-t172924

Drap

Dopustil se znečištění bazénu. Jinak je to vyložený nesmysl.

ivzez

Rokio a Patrik G. se dopustili šíření hoaxu. IQ 97 (!!!) by
podle mne mohlo stačit k tomu, aby člověk byl schopen
posoudit nějakou „zprávu“ a naložit s ní, tak, jak si zaslouží.

Rozhodně by člověk s IQ 97 nemusel a neměl šířit nesmysly.

yuko

Niceho. Kdyz nekdo veri tzv. Fake news a jeste je pak dal siri a sdili…

led

Žiadneho trestného činu sa nedopustil, pretože okrem priestupku – znečistenie bazénu a verejného pohoršenia sa žiadne oplodnenie ani jednej plavkyne nekonalo.

1.apríl je už za nami (otázka vložená 5.4), tak uvážte, aké „bludy a dračie semä“ púšťate do sveta medzi úbohých čitateľov

zjentek

Je někulik způsobů nežádoucí umělé inseminace, i když to prokazování trestné činnosti (záměru, souhlasu/nesou­hlasu) nebývá jednoduché, ale bazén stejně zrovna asi nebude žádným z nich ;)