Mirdas

Kterého právníka si najmout ?

Zda utrpíme ne svou vinou újmu na zdraví a pojišťovna se nemá k vyplacení odškodnění je lepší si najmout právníka který si bere peněžní zálohu, za každé jednání, za úkony s případem spojené a podobně.
Nebo toho, který vás hodlá se vším všudy zastupovat zdarma, ovšem jen v případě získání finanční kompenzace si bude nárokovat 25% z výše vyplacené částky ?

Nejlepší odpověď
Emefej

Osobně bych volil toho druhého, bude mít vyšší motivaci dotáhnout spor do zdárného konce.

Další odpovědi
Drap

Vždy pokud možno vybrat toho nejlepšího. Předem se to ale obtížně pozná.

petra15

Mirdas
snad bys nechtel od pojistovny nejaké peníze? od toho tady prece pojistovny nejsou…to jsem jeste nikdy neslysela, ze by pojistovna nekdy nekomu neco zaplatila…(jsou tady jen od toho, aby vybíraly peníze od naivních lidí…:-))

Lamalam

Asi jsi toho ještě v životě neslyšela víc.

petra15

🙂