PEP_G

kterého lékaře ( specializaci ) mám navšívit ?

Kterého lékaře mám navšívit, když se mi na penisu, respektive na žaludu objevila vyrážka ? Myslím, že urologa, ale nejsem si jistý…

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Urologii nebo venerologii, popř. kožní.

Další odpovědi
mišulík

kožního to je jasný

panenka

navštíit by jsi měl kožní ambulanci,nebo urologickou ambulanci tam by ti měli s tymto problémem pomoci

LuciJe

Skutečně urologa, případně kožní.

Makulka

tak běž tam kam myslíš

kenyrts

než dorazíte ke specialistovi,ať tomu nebo onomu,kupte si lékárně Septonex(jemný krém) a potřete si vyrážku,když vám to do druhého dne nezmizí,tak to přestane aspoň svědit.

Michal

Domnívám se,že urologa,ten vás nasměruje eventuálně k jinému lékaři.

maka

asi k urologovi