Rokio

Které zvíře vám přijde jako nejvíce krásné?

Které ze zvířat vám přijde nejhezčí?

Nejlepší odpověď
Kepler

Leopard. Krásný nejen vzhledem, ale i pohybem, dokonalý lovec. Pak taky papouch Ara, ale štve mě, že po mně opakuje každou sprosťárnu.

Další odpovědi
DoTazatel

Nejroztomilejší mi vždycky přišly kočky a kočkovité šelmy. Nejvíc se mi líbí tygr.

zbyndo

Mam rád všetky zvieratká, ťažko je vyberať,ale mačkovité šelmy sú nádherné,a najkrajší na svete je môj kocúrik,pre mňa, pretože je to proste môj Murko

marci1

Jen tak namátkou, např.: srnka, kůň, labuť, pštros, pelikán, motýl, štěňátka, koťátka … 🙂

Ametyst

Rozhodně žirafa. A ty oči!

Hufnágl

Vepř v trokách!

Kajoch

Jednoznačně… můj pes:)

Tw!st

Panda

aliendrone

Nejhezčí jsem JÁ (jak jinak)! ;) :D
Pokud by šlo o DRUHÉ nejhezčí zvíře, tak zde je to již značně diskutabilní. Kepler? Nebo třeba zjentek? (u něj je ovšem otázkou KAM ho taxonomicky zařadit!)
A do jaké říše patří třeba BESTIE? ;) :D :D

NatkaTrapka

Mě se třeba osobně líbí hodně opička Makak :D