zjentek

Které zvíře planety je podle Vás nejošklivější?

Nejohavnější tvor této planety.

Nejlepší odpověď
anonym

Čisté prase, na to se nedá dívat.

Další odpovědi
Drap

Neznám ošklivé zvíře. Každý druh má něco do sebe. Znám však několik ošklivých lidí. Nejsou oškliví fyzicky, ale spíše duševně.

sesednizkola

Vsechen hmyz je odporny stejne a nelibi se mi ptakopysk

Kelt

Homo sapiens – jeden něco vytvoří, druhý to ničí. U zvířat se každé zvíře chová už po mnoho generací stejně. Ošklivost u zvířat má zastrašovací úlohu.

postcd

kasuár

gagaga

Yorkshir

zjentek

Tak a máte po ptákách!

gagaga

po tech uz mam davno :p

zjentek

Drape, tak to já „duševně“ neznám nikoho takovýho. Ale znám lidi ohavné svým vlastním přesvědčením a s nima potom nehneš ;´)