yuko

Ktere zpravodajske stranky jsou podle Vas nejaktualnejsi?

Ktere jsou Vase oblibene? Napriklad idnes.cz, novinky, lidovky, ceskenoviny, aktualne, ihned atd.

Nejlepší odpověď
mosoj

Já bych se zeptal jinak. Které zpravodajské stránky tendenčně nelžou ?
Odpověď je: neznám. Takže čtu všechny dostupné a používám svoji hlavu.

Další odpovědi
Kepler

Nejvíc používám a líbí se mi idnes. Ale co se týká počasí jsou naprosto nejlepší https://www.win­dyty.com/?49.866,18­.138,6 Jsou naprosto úžasné a když jsem je minulý týden objevil, tak mi spadla brada. Předtím i teď ještě používám web ČHMÚ. Ale koho forecast moc nezajímá, zajímavé moc nebudou.

anonym

http://www.bbc­.com/news

Kepler

Nejhorší na tom je, že nikdo neví, jestli ty zprávy lžou, nebo nelžou, ani Mosoj. Nikdo z nás nebyl na místě, neviděl to na vlastní oči. Jsou ale i zpravodajci důvěryhodní, protože jejich svědectví bývají potvrzena jinými agenturami. Za komárů se zcela automaticky předpokládalo, že jejich zprávy jsou tendenční, lživé, nebo blablabla.

agentpv

Pane kepler co jsou prosím ty „meteority“ na https://www.win­dyty.com ? Jestli to je déšť, tak u nás neprší a mám je tam ??

yuko

Mate pravdu. Nectu jen idnes, ale mnohe dalsi a pak si nejak udelam svuj usudek. Nekdy mi vadi, ze se stane neco zavazneho a nejak se o tom nepise, nevenuje se tomu a do popredi se dostavaji malickosti. Jak bylo receno v Peliscich – never vsemu, co davaji v televizi, tak dnes plati Never vsemu, co se pise na Internetu.

mosoj

Píše se jenom o tom, co se hodí garnituře do krámu a nejen že píše ono se přímo lže.

yuko

Taky si to tak myslim.