Které ženy jsou nejlepší/nejhorší manželky?

Existuje možnost vůbec zjistit, které ženy podle národnosti jsou nejlepší a nejhorší manželky? Děkuji

Nejlepší odpověď
led

Já, já , já jsem tá … která vlastně jsem? Já to nevím, ty to nevíš, my to nevíme…
Nezáleží to od národnosti,
nezáleží to od plodností,
nezaleží to od pracovitostí, …
jenom o to, jakým okem se na manželku díváte,
jako na ženu,
jako na hospodyni,
nebo jako matku vašich dětí,
milenku,
kuchařku
nebo taky jako na přítelkyni,
nebo se na ni díváte jako na člověka, bez nehož si neumíte svůj život ani představit.

Pokračování v diskusi -->

Další odpovědi
ivzez

Taková možnost neexistuje.

Každá žena, která je pro někoho tou nejlepší manželkou,
by možná pro někoho jiného byla tou nejhorší. S národností
to nijak nesouvisí.

annas

Kdysi platilo – Kinder, Küche, Kirche, Kleider – takže to byly ženy, které se o nic jiného nestaraly, než o tato K.

Ještě znám slogan, který hodnotil ženy podle určitých vlastnostní – Polka – do chléva – špindíra, Češka do kuchyně – kuchařka a Němka do postele – milenka.

Jedná známá byla až fanatik na pořádek. Když se její syn oženil a přišla k němu na návštěvu, byla na mrtvicí – všude se povalovalo oblečení, neumyté nádobí a manželé sledovali televizi.

Syn matce prozradil, že nesnášel její „dokonalost“.

Takže každý má jinak nastavené, koho chce mít vedle sebe.

Každý je strůjcem svého štěstí.

led

Keplere, Keplere, jedna kapka netvoří déšť.
Každý bádatel ví, že k rozhodujícímu vysledku nevede jenom jeden test. Někdy prvky spolupracují, někdy se odpuzují a někdy se přitahují silou až ke „sežrání“ (vtáhnutí do sebe), nebo sebazničení