Avatar uživatele
Kepler

Které ze starých komedií vás ještě dokáží rozesmát?

Já měl rád ty s Laurelem a Hardym, už jsem dlouho žádnou dlouho neviděl. A z těch novějších pak třeba Zvíře s Belmondem a tou španělskou kočkou Raquel Welch. Z těch ještě novějších jsem zatím žádné dobré komedie nezaregistroval. Máte nějaké doporučení? Proboha, jen sitcomy a Mr. Bean ne.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone, Hufnágl před 1520 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dubraro

Žádná, ale není to vina těch komedií. Už mi máloco připadá k smíchu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Dříve toho byla spousta, dokonce byl o tom nějaký pořad. Tak kromě filmů, které vznikly v posledních 60 letech a úkolem filmu je kritizovat současnost, třeba humorně, tak to jsem francouzské filmy – Četník a …, dále ty s Pierem Richardem.
Z českých to je třeba Těžký život dobrodruha, Roztomilý člověk pod. Mohl bych jmenovat i další, ale čím více ty filmy sleduji, tím se zaměřuji více na herecké výkony než na smích, protože už mne nepřekvapí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ametyst

Pro mě spolehlivý je film Někdo to rád horké. 🙂 Němé filmy byly výborné, třeba ten se slavnou scénou s magnetem.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=czpnKHRRXwQ

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Malvína

Hotel Modrá hvězda 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hufnágl

Já bych ty komedie, které mám rád, shrnul do jednoho jména – Vlasta Burian.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Všechny komedie, kde hraje herec Louis de Funès.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Podobně jako dubraro, moc už mne toho dnes nerozesměje. Tuhle tu šla myslím debata ohledně filmu „Maléry pana účetního“. Určitě nejen já jsem se TENKRÁT vracel ochraptělý z kina a vyčerpaný smíchem. A když se na to mrkneš dnes… NIC!

Nicméně se mrkni na svoji smrt pro pobavení (takhle nějak asi bude vypadat, DOKONALE to na tebe pasuje)!!! https://youtu­.be/A59vZiEto0o?t=296

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

Alien: ty vole, jsi fakt sadista! Já teda kouknul jen na začátek, ale stačilo. 4tyři baby najednou a k tomu ještě za asistence vodky, to už by byl lepší Majdanek. Jsi fakt hnusný.

před 1519 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Sry woe za ty JEN 4 baby. Hele, tu odpověď nečtou jen erotochlíváci jako ty, ale i NORMÁLNÍ lidé. Na co jsem měl podle tebe odkázat (aby to alespoň TROCHU korespondovalo s realitou)? Na nějakou čínskou swingerspárty? ;) :D :D

před 1519 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ametyst: Někdo to rád horké, to mi povídej! Já jsem se u toho řezal když mi bylo asi tak … no prostě v pubertě. Ovšem Marylin Monroe byla špica. Ale až po Jackem Lemmonovi a Jackem Curtisem 🙂

před 1520 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Ametyst

Já jsem vždycky slzela smíchy. Dafné? 🙂

před 1520 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek