Kepler

Které ze starých komedií vás ještě dokáží rozesmát?

Já měl rád ty s Laurelem a Hardym, už jsem dlouho žádnou dlouho neviděl. A z těch novějších pak třeba Zvíře s Belmondem a tou španělskou kočkou Raquel Welch. Z těch ještě novějších jsem zatím žádné dobré komedie nezaregistroval. Máte nějaké doporučení? Proboha, jen sitcomy a Mr. Bean ne.

Nejlepší odpověď
dubraro

Žádná, ale není to vina těch komedií. Už mi máloco připadá k smíchu.

Další odpovědi
Kelt

Dříve toho byla spousta, dokonce byl o tom nějaký pořad. Tak kromě filmů, které vznikly v posledních 60 letech a úkolem filmu je kritizovat současnost, třeba humorně, tak to jsem francouzské filmy – Četník a …, dále ty s Pierem Richardem.
Z českých to je třeba Těžký život dobrodruha, Roztomilý člověk pod. Mohl bych jmenovat i další, ale čím více ty filmy sleduji, tím se zaměřuji více na herecké výkony než na smích, protože už mne nepřekvapí.

Ametyst

Pro mě spolehlivý je film Někdo to rád horké. 🙂 Němé filmy byly výborné, třeba ten se slavnou scénou s magnetem.

Zdroj: https://www.y­outube.com/wat­ch?v=czpnKHRRXwQ

Malvína

Hotel Modrá hvězda 🙂

Hufnágl

Já bych ty komedie, které mám rád, shrnul do jednoho jména – Vlasta Burian.

Rokio

Všechny komedie, kde hraje herec Louis de Funès.

aliendrone

Podobně jako dubraro, moc už mne toho dnes nerozesměje. Tuhle tu šla myslím debata ohledně filmu „Maléry pana účetního“. Určitě nejen já jsem se TENKRÁT vracel ochraptělý z kina a vyčerpaný smíchem. A když se na to mrkneš dnes… NIC!

Nicméně se mrkni na svoji smrt pro pobavení (takhle nějak asi bude vypadat, DOKONALE to na tebe pasuje)!!! https://youtu­.be/A59vZiEto0o?t=296

Kepler

Alien: ty vole, jsi fakt sadista! Já teda kouknul jen na začátek, ale stačilo. 4tyři baby najednou a k tomu ještě za asistence vodky, to už by byl lepší Majdanek. Jsi fakt hnusný.

aliendrone

Kepler>>> Sry woe za ty JEN 4 baby. Hele, tu odpověď nečtou jen erotochlíváci jako ty, ale i NORMÁLNÍ lidé. Na co jsem měl podle tebe odkázat (aby to alespoň TROCHU korespondovalo s realitou)? Na nějakou čínskou swingerspárty? ;) :D :D

Kepler

Ametyst: Někdo to rád horké, to mi povídej! Já jsem se u toho řezal když mi bylo asi tak … no prostě v pubertě. Ovšem Marylin Monroe byla špica. Ale až po Jackem Lemmonovi a Jackem Curtisem 🙂

Ametyst

Já jsem vždycky slzela smíchy. Dafné? 🙂